Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Kim olursa olsun karşısında Shanks olursa benim için her zaman onun kazananı Shanksdır. Onun kazanacağını destekleyen sana onlarca paragraf bile yazabilirim. Kaldı ki bu adamın yanına kaido, big mom ve Wb veriyorsun yani. Ne diyeyim, Amiraller alır diye kendimi ikna edemiyorum maalesef.
Cidden Shank ve Diğer yonkoular arasında güç olarak büyük bir farkmı olduğunu düşünüyorsun?

Kizaru Marco'yu muhattap almıyordu, düzeltelim onu istersen. Amiraller direk Wb ile muhattaptaydı. Mf'yi okumuşsundur. Sanki Kizaru vs Marco olmuş da yenememiş gibi konuşuyorsun. :ehe:

Bir tekme yemek yine nelere kadir oldu forumda.:hhh:
Peki Beyazsakal kime ve neye güverenek savaş açtı ?
Orada üç amiral var Garp-Sengoku var.

Adam savaş alanına bile gülerek geldi.

Denizcilere ne kadar korku verdi.

Bunlar güzel deliller aslında imparator>amirale.

Kim olursa olsun karşısında Shanks olursa benim için her zaman onun kazananı Shanksdır. Onun kazanacağını destekleyen sana onlarca paragraf bile yazabilirim. Kaldı ki bu adamın yanına kaido, big mom ve Wb veriyorsun yani. Ne diyeyim, Amiraller alır diye kendimi ikna edemiyorum maalesef.
Kanka senin dediğini Kaido için söylüyor serinin yazar ve çizeri.

Wb gitmek zorundaydı Marineforda Ace'i yüzüstü bırakamazdı, ayrıca Wb'nin oraya kazanmaya gittiğini düşünmüyorum kendiside ordan canlı çıkamayacağını biliyordu büyük ihtimal Ace'i kurtarıp kaçırmayı falan planlamıştır.
Denizcilerin korkmasıda normal yonkou tayfası geliyor çok fazla kayıp olacak, denizciler savaşı kaybedeceklerinden değil verecekleri kayıptan korkmuştur.

Wb gitmek zorundaydı Marineforda Ace'i yüzüstü bırakamazdı, ayrıca Wb'nin oraya kazanmaya gittiğini düşünmüyorum kendiside ordan canlı çıkamayacağını biliyordu büyük ihtimal Ace'i kurtarıp kaçırmayı falan planlamıştır.
Denizcilerin korkmasıda normal yonkou tayfası geliyor çok fazla kayıp olacak, denizciler savaşı kaybedeceklerinden değil verecekleri kayıptan korkmuştur.
Olay kaybetmek değil aslında,denizciler oradaki güçleriyle bir imparator tayfasına üstün zaten gelirler,bunu forumdaki hemen hemen herkes kabul eder.

Beyazsakal gitmek zorundaydı,ayrı bir mesele.Ittifak falan kurmaya çalısabilirdi birileriyle,adam direk ben Beyazsakalım dedi yürüdü.

Beyazsakal kendisini öldürmeye gitti oraya bu doğru yaşlandığını ve yeni çağa gitmesine gerek kalmadığını düşünüyordu.

Fakat savaşı kazancağını düşünüyordu en azından Ace'i kurtarıp kendini feda edecekti ve bu sürede Mf"yi de denizin dibine yollayacaktı,yani planı vardı kaybetmeye gitmedi direk.

Olay kaybetmek değil aslında,denizciler oradaki güçleriyle bir imparator tayfasına üstün zaten gelirler,bunu forumdaki hemen hemen herkes kabul eder.

Beyazsakal gitmek zorundaydı,ayrı bir mesele.Ittifak falan kurmaya çalısabilirdi birileriyle,adam direk ben Beyazsakalım dedi yürüdü.

Beyazsakal kendisini öldürmeye gitti oraya bu doğru yaşlandığını ve yeni çağa gitmesine gerek kalmadığını düşünüyordu.

Fakat savaşı kazancağını düşünüyordu en azından Ace'i kurtarıp kendini feda edecekti ve bu sürede Mf"yi de denizin dibine yollayacaktı,yani planı vardı kaybetmeye gitmedi direk.
O zaman Wb'nin o kadar zeki olmadığı sonucuna varıyoruz daha terlemeyen 2 amiral ve Garp vardı, Wb Amirallerin gücünümü küçümsedi? Sanmıyorum Ace Akainu'yu iplemeyip koşmaya devam etse Wb amacına ulaşırdı belki. Sonuç olarak Yonkou>amiral kanıtlayan birşey göremiyorum belki Wb çoğu amiralden güçlüdür ama aşağı yukarı aynı ligin adamlarılardır.

Amiral > yonkou demedim orada zaten. Amirallerin muhattap aldığı kişi dedim sadece. Benim bu cevabım sanki Mf'de Amiral vs Marco ya da Jozu olmuş gibi bu adamları alamadı diye yazılanlaraydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık