Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İmparator Seviyesindeki Karakterler

New World'de Yonkou Gücünde kaç kişi çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    322
Akanın kaçıcak bir karakter oldugunumu düşünüyosun :) Wbden kaçmayan adam Shankstan kaçıyor çok ilginç.
Savaşta kaçtı demiyoruz ki adama biz aksine her mevzuya giren adam kafasına göre hemde (ohara sivillerini öldürüp cevabı) Shanks geldiğinde niye girmedi. Akainu herkesi öldürüp savaşmak istiyordu hala shanks açık ve net belirtti savaşmak isteyen var mı diye ? Bunu ne diye cevaplıyorsun merak ettim zorla fikir dayatmaya çalışmıyorum.

Savaşta kaçtı demiyoruz ki adama biz aksine her mevzuya giren adam kafasına göre hemde (ohara sivillerini öldürüp cevabı) Shanks geldiğinde niye girmedi. Akainu herkesi öldürüp savaşmak istiyordu hala shanks açık ve net belirtti savaşmak isteyen var mı diye ? Bunu ne diye cevaplıyorsun merak ettim zorla fikir dayatmaya çalışmıyorum.
Hacı sen ''Mangaka meyvelere kıyamadığı için bir tane amirali öldürtmedi'' dememiş miydin mf için ? O dediğin nasıl senaryo işiyse Shanks'ın mf atarı da öyle.Savaş bitip denizciler amaçlarına ulaşmasına rağmen hala korsanları peşliyorlardı ve öyle devam etse o arc bitmezdi.O arcın bir şekilde bitmesi gerekiyordu mangaka da bunu Shanks'la yaptı.Zaten serinin başından beri karizma kasmaya çalıştığı bir adamdı Shanks.Bir de mfyi onla bitirip bir karizma hareket daha yaptırdı adama.

Hacı sen ''Mangaka meyvelere kıyamadığı için bir tane amirali öldürtmedi'' dememiş miydin mf için ? O dediğin nasıl senaryo işiyse Shanks'ın mf atarı da öyle.Savaş bitip denizciler amaçlarına ulaşmasına rağmen hala korsanları peşliyorlardı ve öyle devam etse o arc bitmezdi.O arcın bir şekilde bitmesi gerekiyordu mangaka da bunu Shanks'la yaptı.Zaten serinin başından beri karizma kasmaya çalıştığı bir adamdı Shanks.Bir de mfyi onla bitirip bir karizma hareket daha yaptırdı adama.
Ben burada yonkou gücünde diyenlere hitaben yazıyorum bunu. Yorumu da hatırlamana sevindim tartışmak zevkli ama bir yerden sonra bayıyor dostum.

Ben burada yonkou gücünde diyenlere hitaben yazıyorum bunu. Yorumu da hatırlamana sevindim tartışmak zevkli ama bir yerden sonra bayıyor dostum.
Yalnız haksızlık ediyorsun Akainu ya bir yonkou ile dövüştükten sonra başka bir yonkou ile dövüşemez hiç kimse Akainu Wb ye yaptı yapacağını Wb yerine Shanks ile teke tek adil vs yapsalar onuda alır.

Akainu Ohara'da da emirlere uymuştur. Asıl Kuzan kafasına göre davranmıştır.

Adamın üstü savaş bitti diyor.Akainu Shanksı alır diye birşey söylemiyorum ama kaçması mümkün değil, İsteseler Shanksıda harcarlardı Marinefordda.Burası forum tartışıyoruz zorla fikir istesende dayatamazsın asabi işleri bırak.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık