Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İmparator Seviyesindeki Karakterler

New World'de Yonkou Gücünde kaç kişi çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    322
Dragon, Akainu, Kong(Tahmini) çıkma ihtimali olan karakterler bence.

Amirallerin de Yonkou'lardan çok altta olduğunu düşünmüyorum.(Zirve WB-Roger hariç.)

Dragonun ordusundaki adamlara bakarsak liderin amiral seviyesinden yukarda olması beklenir ama Yonkou seviyesinde olur mu bilemem.

Bi de gösterdiği seviye düşük olsa da mihawk sürpriz yapabilir.

Bu ikili dışında belki bizim bilmediğimiz, soyluları korumakla görevli bir veya daha fazla gardiyan vardır. Neden savaşlarda kullanılmadıkları da anlaşılmış olur.

Amiralleri fazla küçümsüyorsun en son Akainu bir delik ve yüzünün yarısını almıştı bir yonkou'nun diğer Karasakal 2 meyvesi ve tayfası yanında olduğu halde kaçmıştı.
Amiralleri küçümsüyorum diyelim ama kime karşı? Yeni yetme bir korsana karşı değil. Yonko gücünde değiller diyorum.

Akainu dediklerini yaptı fakat sonrasında Wb, Akainu'yu iki yumrukta gömdü. Gitti o haliyle Karasakal'ı halletti. Şimdi ben bu adamı Akainu karşısında net üstün görmeyeyim de ne yapayım :(

Amiralleri fazla küçümsüyorsun en son Akainu bir delik ve yüzünün yarısını almıştı bir yonkou'nun diğer Karasakal 2 meyvesi ve tayfası yanında olduğu halde kaçmıştı.
Dediklerin sadece saldırı gücü. Saldırı ve meyve gücünü geçelim adamlarda iyi dayanıklılık da var. WB'den o darbeleri başkası alsa ölüp giderdi. Saldırılardan biraz sonra yerin dibinden gelip tek başına 15 kişiye saldırmıştı. :)

Akainu dediklerini yaptı fakat sonrasında Wb, Akainu'yu iki yumrukta gömdü. Gitti o haliyle Karasakal'ı halletti. Şimdi ben bu adamı Akainu karşısında net üstün görmeyeyim de ne yapayım :(
iki yumrukla gömdü evet ilk yumruğu arkadan aldı iki yumruğu yedikten sonra ayağa kalkıp tayfasını öldürmeye gitti öldürse neyse de adam hiç bir şeyi yokmuş gibi ayağa kalktı shanks olmasa bütün tayfasını da alıcaktı adamın önünde duramadılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık