Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İmparator Seviyesindeki Karakterler

New World'de Yonkou Gücünde kaç kişi çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    322
Sıfırıda ekledim belki bazılarına göre o güçte kimse yoktur o sebeple 1000 varken sıfırın olmaması saçmalık bence

Dünyanin en iyi kılıç ustası bu adam
Buyuk ihtimal Shanks la seviyeleri çok yakin
O güç farkini anlamak için slah attıği adam bu adamin dovuslerinden hayranlik ile bahsetti
Zoronun nihai hedefi
Serinin yaratici tarafindan buyuk bir ozenle yaratilmis biri ve sen bu adam icin zorlama diyorsun belki olmayabilir ancak hicde zorlama degil.
Yanlış anlamışsın mesajı :)

Sıfırıda ekledim belki bazılarına göre o güçte kimse yoktur o sebeple 1000 varken sıfırın olmaması saçmalık bence
Eğer anketten ekleme çıkarma yapabilme olanağın varsa 1000 ve 100 gibi sadece trolleme amacı ile atılacak seçenekleri de çıkarsan daha güzel bir anket olurdu.

Yanlış anlamışsın mesajı :)

Eğer anketten ekleme çıkarma yapabilme olanağın varsa 1000 ve 100 gibi sadece trolleme amacı ile atılacak seçenekleri de çıkarsan daha güzel bir anket olurdu.
Aynen daha düzgün bir ankete çevirdim. 1000 falan konunun ciddiyetini bozuyor.

İlk sayfada kimse çıkmaz deyip oy kullanmamıştım. Teşekkür ediyorum. :sapkali:
Ne demek mantıklı olanı yaptım sadece.

Evet, 10-20 ve 20-100 seçeneklerini bırakarak gerçekten çok ciddi ve mantıklı bir ankete çevirmişsin, tebrik ettim :sapkali:..
20+ yaptım orayı, en azından daha oturaklı. Konu sahibinin izni olmadan bu kadar çok değişiklik yapmamız hoş değil, ama eminim sorun etmeyecektir. 10 ile 20'yi silsek bile etmemeli gerçi. :(

Oylarınızı da değişirebilirsiniz artık. Unutulmuş sanırım.

20+ yaptım orayı, en azından daha oturaklı. Konu sahibinin izni olmadan bu kadar çok değişiklik yapmamız hoş değil, ama eminim sorun etmeyecektir. 10 ile 20'yi silsek bile etmemeli gerçi. :(

Oylarınızı da değişirebilirsiniz artık. Unutulmuş sanırım.
Konu sahibinin o seçenekleri eğlence amaçlı koyduğu ve oy verenlerinde bu espriye katılıp trolledikleri epey bariz bir durumken gelip izinsiz şekilde konuyu "ciddileştirmek" zaten en baştan pek hoş bir davranış olmamış,

Hadi onu geçtim madem böyle bir işe kalkışıldı dediğin gibi düzgün bir şekilde 10+ seçeneklerin hepsi silinsin, şu haliyle çok garip bir iş olmuş..

İlk sayfada kimse çıkmaz deyip oy kullanmamıştım. Teşekkür ediyorum. :sapkali:

Vayy be.. o kadar konuyu hazırla; düzenle; sun. Sıfır teşekkür :ühü:

Afili admin gelip tek bir anket şıkkı eklesin; 3sn içinde ilk teşekkürü kapsın:agla:

Bu bir kalkışmadır....;)

Öncelikle ankete; dolaylı yoldan konuya müdahaleyi yakıştıramadım...

Afilli admin bey vatandaşın özgür oy kullanma hakkına yapılan gaspdan ötürü de teessüf ederim...

15 Şubat KorsanFan Özgürlük Savaşı başlamıştır... 100cüleri meydanlara; 1000'cileri tankların başına davet ediyorum..
(kazanırsak tüm nickler 15 şubat gazileri olarak değiştirilecek; Tortuga Kalkanı operasyonuna çıkacağız...)

Güneşe göç var da, kalan ben miyim?:üzgünüm:

Son düzenleme:
Konu sahibinin o seçenekleri eğlence amaçlı koyduğu ve oy verenlerinde bu espriye katılıp trolledikleri epey bariz bir durumken gelip izinsiz şekilde konuyu "ciddileştirmek" zaten en baştan pek hoş bir davranış olmamış,

Hadi onu geçtim madem böyle bir işe kalkışıldı dediğin gibi düzgün bir şekilde 10+ seçeneklerin hepsi silinsin, şu haliyle çok garip bir iş olmuş..
Ve ilk kurşun atıldı...:at:
Bundan sonra senin nickin Sütçü straw-hat olsun..;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık