Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Imparator Komutanları Amirallerin Meyvelerini Yeseydi?

Sizce Bu Meyvelerle Amiral Olabilirler miydi?

• Kullanılan toplam oy
    86
Kudurmaya devam edebilirsin, ben ne okuduğumu Crocodile konularında manga ile gösterdim. Anlayan da anladı, senin gibiler anca kendi hikayelerini yazar ya da SBS de denilmemiş şeylere 1000 katarak bir şeyler sayıklar durur.

Geçmişte boşlarını diziyordun şimdi elde bir şey kalmayınca SBS'ye kendi eklemelerini yaparak kudurmaya devam ediyorsun. :S
Ulan 50 manga sayfası attım buraya 50!!! Ha bu arada sen abartı falan bilmezsin, tam 50 adet değil, baya bir attım manasında diyorum. Sonra çıkıp yok sen 49,99 adet attın diye boş yapma diye söylüyorum bunu. Luffy’nin, croconun ağzına ağzına vurduğu bütün sahneleri attım, rezil olduğu bütün anları. Reiper bunları avatarına gif bile yaptı ulan, manga sayfasını red ediyorsun, eskidi bunlar diyorsun, ne yaşıyorsun anlamıyorum yahu? Manga diyorsun atıyoruz, anime diyorsun atıyoruz, sbs diyorsun atıyoruz, ne yapayım odadan yazılı imzalı belge alıp önüne mi koyayım? Bu adamın su zaafı olduğu mangaka onaylı, illa tek tek sayfa, tek tek manga paneli atmak mı gerekiyor buraya? Aklına gelmiyor mu söylenince bu sahneler? Gelmiş buraya “şu sahneyi attım, bu sahneyi attım” diyorsun. Sen herkesi unutkan sanıyorsun herhalde. Ben oraları 8 sene önce okudum hala aklımda, senin gibi günde 1 kere hatmini mi yapacağız? Ha yanlış hatırlarız, unuttuğumuz yer olur, gelir hatırlatırsın bu burada böyleydi diye de zaten herkesçe malum olan hatırlanan x sahneyi veya sözü de tek tek buraya atmamız mı gerekiyor ikna olman için? Kaldı ki atınca da eskidi bahanesi uyduruyorsun? Ödüller açıklanınca ödül sistemine laf ettin, akabinde croconun ödülü şöyle uçtu, haterler patladı diye croconun ödülünü övdün. Gerçekten bir daha engellememek için kendimi zor tutuyorum. Bazen hakikaten bütün mesajlarını trol amaçlı yazdığın zannına kapılıyorum.

Ulan 50 manga sayfası attım buraya 50!!! Ha bu arada sen abartı falan bilmezsin, tam 50 adet değil, baya bir attım manasında diyorum. Sonra çıkıp yok sen 49,99 adet attın diye boş yapma diye söylüyorum bunu. Luffy’nib ağzına ağzına vurduğu bütün sahneleri attım, rezil olduğu bütün anları. Reiper bunları avatarına gid bile yaptı ulan, manga sayfasını red ediyorsun, eskidi bunlar diyorsun, ne yaşıyorsun anlamıyorum yahu? Manga diyorsun atıyoruz, anime diyorsun atıyoruz, sbs diyorsun atıyoruz, ne yapayım odadan yazılı imzalı belge alıp önüne mi koyayım? Bu adamın su zaafı olduğu mangaka onaylı, illa tek tek sayfa, tek tek manga paneli atmak mı gerekiyor buraya? Aklına gelmiyor mu söylenince bu sahneler? Gelmiş buraya “şu sahneyi attım, bu sahneyi attım” diyorsun. Sen herkesi unutkan sanıyorsun herhalde. Ben oraları 8 sene önce okudum hala aklımda, senin gibi günde 1 kere hatmini mi yapacağız? Ha yanlış hatırlarız, unuttuğumuz yer olur, gelir hatırlatırsın bu burada böyleydi diye de zaten herkesçe malum olan hatırlanan x sahneyi veya sözü de tek tek buraya atmamız mı gerekiyor ikna olman için? Kaldı ki atınca da eskidi bahanesi uyduruyorsun? Ödüller açıklanınca ödül sistemine laf ettin, akabinde croconun ödülü şöyle uçtu, haterler patladı diye croconun ödülünü övdün. Gerçekten bir daha engellememek için kendimi zor tutuyorum. Bazen hakikaten bütün mesajlarını trol amaçlı yazdığın zannına kapılıyorum.
Ne attın olum manga sayfası? İşine gelen yeri atıp diğer noktalara at gözlükleri misali gözlerini kapiyorsun. Adamın nasıl meyve ustalığı gösterdiğini görmüyorsun. Üstüne üstün saçma kıyaslara giriyorsun. :S

Adamın meyve hakimiyetini, ustalığını bile tartışmaya kalkıyorsun hala daha manga attım diye sayıkliyorsun ne attın? Oda onaylı kağıt üzerinde Bataklık meyvesi>Kum meyvesi ama Crocodile'ın meyve kullanımına bakınca kimse Bataklık meyvesi demez bu seride. Bazı şeyleri algilamamak için çaba üzerine çaba sarf ediyorsun. Sonra da "Hatırlamıyor olabilirim her yeri" hikâyesi yazıyorsun. Hatırlamıyorsan boş boş sallama.

İşine gelen yerleri kırpıp atacağına git oku bu adam öyle devasa büyüklükte ülkede nasıl meyve kullanmış, şehirler arası saldırı yapmış, yağmuru kesmiş, uçsuz bucaksız çölde yer altı sularının aktığı yeri tek hamlede nasıl buluyor vb diye git bak ama nerede?

SBS de kıyafet üzerinden boş yapmaya kalkan bir adamsın. :S

Yani bu adamın su zaafı mangaka onaylı deyip Luffy dışında bunu kullanabilen birisi var mı? Öyle ki ana karakter dediğimiz Luffy birileri kurtarmasa 3 kere falan ölmüştü. Yani bazı şeyleri algılamama problemleri yaşıyorsun, bunu da anime sahnesi attık diye boş bir şeyle savunmaya kalkıyorsun. :D

Evet sistemin değiştiği net. Jinbe örneği ortada, bu karakter 250 M ödüle sahipti. MF savaşı sonrası BM katıldı Balık adam adası için. Buna rağmen ödülü 438 M civarı oldu. Wanoda da öyle aşırı güçlü birini indirmedi ya da büyük bir güçlendirme almadı. Buna rağmen ödülü arttı 1 M civarı oldu. Çünkü Jinbe zaten o ödüle sahip olabilecek bir karakter normal güç olarak, fakat geçmiş dönem sebebiyle az ödüle sahipti. Burada bir Allah'ın kulu da çıkıp Jinbe Wano başı 438 M'luk güce sahipti sonradan 1 Milyarlık adam oldu demez. Savunanı da ciddiye almaya gerek yok sana benzer şekilde.

Yani boş yapıp yapıp başkalarına nasıl troll diyorsun bu da senin açından farklı bir komiklik olsa gerek...

Katakuri'nin amirallerle kıyaslanabilicek tek hakisi gözlem hakisi bu arada. Silahlanmada rakip bile olamaz amirallere. Kral hakileri de çıkar zaten çoğunun onda da üstün olurlar Kata'dan. Gözlemde de altta kalmazlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık