Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Imparator Komutanları Amirallerin Meyvelerini Yeseydi?

Sizce Bu Meyvelerle Amiral Olabilirler miydi?

• Kullanılan toplam oy
    86
Selamlar. Bildiğiniz gibi amiraller hep meyveden ibaret karakterler ve bunlardan meyveleri çeksek çırılçıplak kalırlar. Sizce gerçekten öyle mi? YC2 yada YC3 seviyesi herhangi bir karaktere amiral meyvesi yedirsek amiral olabilirler miydi?

Bu arada listeye Ace'i falan katmadım onun potansiyeli belirsiz diye. Sağ kolları eklemedim ama onları sayabilirsiniz.

Ben meyveleri kendi kafama göre dağıttım tabii siz değiştirebilirsiniz kime hangi meyve iyi gider diye.

1-Jack

Mamut meyvesi yerine Magma meyvesi yiyecek. (Akainu'nun meyvesi)

2-Charlotte Cracker

Bisküvi meyvesi yerine Işık Meyvesi yiyecek. (Kizaru'nun meyvesi)

3-Queen

Brachiosaurus meyvesi yerine Soğuk Meyvesi yiyecek. (Aokiji'nin meyvesi)

4-Smoothie

Sıkma Meyvesi yerine Yerçekimi Meyvesi yiyecek. (Fujitora'nın meyvesi)

5-Jozu

Elmas Meyvesi yerine Orman Meyvesi yiyecek. (Aramaki'nin meyvesi)

Son düzenleme:
Marco hariç olamazlardı. Katakuri’nin meyveyle değil ama hakiyle olabilir. Ben Beckman’ın da amiral kadar güçlü olduğunu biliyoruz ama meyvesi var mı yok mu belli değil. Diğerleri çöp.(King, queen dahil.)

Marco hariç olamazlardı. Katakuri’nin meyveyle değil ama hakiyle olabilir. Ben Beckman’ın da amiral kadar güçlü olduğunu biliyoruz ama meyvesi var mı yok mu belli değil. Diğerleri çöp.(King, queen dahil.)
Tam tersi Marco’nun meyvesi dışında yeteneği yok. Ne Hakisi var ne öne çıkan başka şeyi. King’in daha çok şansı var zaten uçabiliyorken uçan dinozor meyvesi yemiş. Ayrıca Beckman amiral kadar güçlü nerede dendi?

Smoothie hariç diğerleri olabilir. Smoothie değil yerçekimi 2 3 meyve bile yese sonuç değişmez heralde . Jack ve Cracker tam amiral karakteri bence.

En fazla sağ kol olurlar. Meyve kontrolü, uyanış ve haki önemli. Reisler seride haki yeni yeni gözükürken şov yapıyordu.
Bunun en iyi örneği de Marco'dur. Meyvesi çok sağlam ama karakterde iş yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık