Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Huzur İçinde Uyu Earendill

Çok sevdiğim, yıllardır tanıdığım, sürekli manga konularında didişsek de benim için yeri özel olan @Earendill , Hasanımın vefat haberini aldık. Kardeşi bize KB'den ulaşmış, @FistofLove'da sosyal medyadan ablasına ulaşıp doğrulamış.

Burada da aktifti, eğer seveni sayanı varsa burada da bir haber vermek istedim. Başımız sağ olsun.
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun Hasan kardeşimizin. Başımız sağ olsun.

Allah herkese sıralı ölüm versin. Gençleri kaybetmek çok üzücü gerçekten. Ne zaman bir genç ölüm görsem aklıma şu gelir.

Geldi geçti ömrüm benim, şu yel esip geçmiş gibi.
Hele bana şöyle gele, şu göz açıp yummuş gibi.

İşbu söze Hak tanıktır, bu can gövdeye konuktur,
Bir gün ola çıka gide, kafesten kuş uçmuş gibi.

Miskin Adem oğlanını, benzetmişler ekinciye,
Kimi biter, kimi yiter, yere tohum saçmış gibi.

Bu dünyada bir nesneye, yanar içim, göynür özüm,
Yiğit iken ölenlere, gök ekini biçmiş gibi.

Bir hastaya vardın ise, bir içim su verdin ise,
Yarın orda sana gele, Hak şarabın içmiş gibi.

Bir miskini gördün ise, bir eskice verdin ise,
Yarın orda sana gele hulle donun biçmiş gibi.

Yunus Emre bu dünyada iki kişi kalır derler,
Meğer Hızır İlyas ola abıhayat içmiş gibi.

"Her ölüm erkendir" diye bir söz vardır.Ne güzel bir söz.İnsan hangi yaşta olursa olsun bir kişinin ölümü ailesi ve dostları için çok zor oluyor.Bir kişiyi daha hepimizin eninde sonunda gideceği o yere uğurlamış olduk...

Kendisini çok fazla tanımasamda Allah'tan rahmet diliyorum.Allah taksiratını affetsin.Ailesi ve dostlarına da Allah sabır versin.

Çok sevdiğim, yıllardır tanıdığım, sürekli manga konularında didişsek de benim için yeri özel olan @Earendill , Hasanımın vefat haberini aldık. Kardeşi bize KB'den ulaşmış, @FistofLove'da sosyal medyadan ablasına ulaşıp doğrulamış.

Burada da aktifti, eğer seveni sayanı varsa burada da bir haber vermek istedim. Başımız sağ olsun.
Çok üzüldüm bu haberi okuyunca cidden ,ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık