Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Huzur İçinde Uyu Earendill

Çok sevdiğim, yıllardır tanıdığım, sürekli manga konularında didişsek de benim için yeri özel olan @Earendill , Hasanımın vefat haberini aldık. Kardeşi bize KB'den ulaşmış, @FistofLove'da sosyal medyadan ablasına ulaşıp doğrulamış.

Burada da aktifti, eğer seveni sayanı varsa burada da bir haber vermek istedim. Başımız sağ olsun.

Başımız sağolsun, mekanı cennet olsun... Allah ailesine sabırlar versin. :üzgünüm:

Çok sevdiğim, yıllardır tanıdığım, sürekli manga konularında didişsek de benim için yeri özel olan @Earendill , Hasanımın vefat haberini aldık. Kardeşi bize KB'den ulaşmış, @FistofLove'da sosyal medyadan ablasına ulaşıp doğrulamış.

Burada da aktifti, eğer seveni sayanı varsa burada da bir haber vermek istedim. Başımız sağ olsun.
Kendisini çok tanımazdım. Bir ara çok beğendiğim bir avatarı hakkında konuşmuşluğum vardı daha fazlası yok. Pek çok konuda görüşlerim uyuşmazdı ama yazma tarzını ve uslubunu severdim, foruma renk katan üyelerdendi. Haberi aldığımda içime bir şeyler oturdu ve cidden üzüldüm. Sevenlerine bol sabır diliyorum. Umarım güzel bir yere gitmiştir.

Huzur içinde uyusun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık