Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Huzur İçinde Uyu Earendill

Çok sevdiğim, yıllardır tanıdığım, sürekli manga konularında didişsek de benim için yeri özel olan @Earendill , Hasanımın vefat haberini aldık. Kardeşi bize KB'den ulaşmış, @FistofLove'da sosyal medyadan ablasına ulaşıp doğrulamış.

Burada da aktifti, eğer seveni sayanı varsa burada da bir haber vermek istedim. Başımız sağ olsun.
Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin. Mekânı cennet olsun. Yorumlarına sürekli denk geldiğim bir üyeydi gerçekten çok kötü hissettim. İtin köpeğin kök saldığı dünyada gencecik adamların göçüp gidişini görmek kadar koyan bir şey yok

Çok sevdiğim, yıllardır tanıdığım, sürekli manga konularında didişsek de benim için yeri özel olan @Earendill , Hasanımın vefat haberini aldık. Kardeşi bize KB'den ulaşmış, @FistofLove'da sosyal medyadan ablasına ulaşıp doğrulamış.

Burada da aktifti, eğer seveni sayanı varsa burada da bir haber vermek istedim. Başımız sağ olsun.
Ara ara Trigun üzerinden laflardık. Sağlık sorunları yaşadığı aklımın ucundan geçmezdi. Öyle yaşam doluydu mesajları.. Vash-sama'sı öksüz kaldı.. Huzur içinde uyusun.. Ailesi ve sevenlerine sabır diliyorum...

Son avatarı iddia kaybettiği için yapmıştı. Bir önceki avatarına dönebilir sanırım yetkililer. Gerçi kendisini daha yakından tanıyanlar bu noktada iletişime geçse daha makbul olur.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık