Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Huzur İçinde Uyu Earendill

Çok da genç bir yaş. Allah rahmet ve merhamet eylesin.
Niyeyse siteden birinin ölebileceği aklıma gelmemişti. Başka siteler de dahil biz üye siteyi bıraktı sanarken aslında vefat etmiş kaç üye olmuştur diye düşünmeye başladım. İçim burkuldu.
mekanı cennet olsun.
Discordda bir ara bununla alakalı bir konuşma olmuştu. Çok eski üyelerden biri hakkında konuşulmuştu ki ben o kişinin aktif zamanları ben üye değildim. Olur da duyurulmasını istenmeyenlerden olan olabilir diye hiç nickini söylemeyeyim.

Hayatın türlü türlü hali var. Aslında önceden haberi olan biri ile arkadaşınki gibi haberin yetişmesi iyi olur, en azından ben haberimin yetişmesini istermişim diyeyim, kendi adıma konuşarak. Yarın vefat etsem girdiğim forumlarda, yazdığım yerlerde kimsenin haberi olmaz mesela. Çoğu ile gündelik hayatta görüşmüyorum. Forumda bile 2-3 kişi var ki onlar da siteye minimum düzeyde uğrayan insanlar.

Bildirimi görünce çok üzüldüm.
Eskiden beri yorumlarına denk geliyordum. Yanlış hatırlamıyorsam ilk Mangaturk’de okumuştum yorumlarını şuan arattım ama bulamadım, site bir süreliğine kapanınca buraya geçtim, aşina olduğum üyelerin bir kısmını burada görünce sevinmiştim, kendisi de o üyelerden biriydi.
Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet etsin. Ölümün bu denli yakın olduğunu hatırladık. Ne güzel bir arkadaşımızmış ki herkes güzel bir şekilde anmış.

Hepimizin peşinde koştuğu emeller var fakat arkanda bu şekilde bir imza bırakmak paha biçilemez. Üzdüğüm kırdığım kim varsa hakkını helal etsin. Allah herkese hayırlı bir ölüm ve bu kardeşimiz gibi güzel anılmayı nasip etsin.

Umarım kardeşimiz çok daha güzel ve çok daha rahat bir yerdedir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık