Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Niye çizdiremesin? Bir dönem karısı çiziyordu seriyi.
Bir dönem çizer ama temelli çok zor çizer. Aklınızda nasıl canlanıyor bilmiyorum da öyle çiz deyince çizilmiyor. Kadın vaktini heba etmek istemez he bir de kölesi değil :D iki,üç fan istedi diye olmuyor yani.

Bir dönem çizer ama temelli çok zor çizer. Aklınızda nasıl canlanıyor bilmiyorum da öyle çiz deyince çizilmiyor. Kadın vaktini heba etmek istemez he bir de kölesi değil :D iki,üç fan istedi diye olmuyor yani.
Haftalık çıkarsın demiyoruz zaten. Aylık seriye dönse çok da vakit harcamadan çizer zaten. Manga üretmekteki esas vakit alan kısım çizim yapmak değil ki ayrıca.

Fan istedi diye yapmaz da eşi devam ettirmek istiyorsa ona yardımcı olmayı teklif edebilir. Görücü usulü evlenmemişlerdir diye düşünüyorum

Bu saatten sonra pek bir şey beklememek gerek Togashi'den. Bir kaç sene önce devam kararı alınca en azından gemiyi bitirir diyordum da onu bile yapamayacak bu gidişle ve hâlâ daha bir bilgi yok serinin akıbeti ile ilgili.

Light novel denilen dalga gibi yazacak devamını. Kalanını animeciler halledecek. Başka türlüsü mümkün değil yıllardır diyorum
Bu da bir seçenek tabi de kendisinin böyle bir isteği var mı o soru işareti işte. En son çizim şeklini değiştirmişti sanırım. Ki onu da çok isteye isteye değişmemişti diye biliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık