Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Gon ve Killua yokken Kurapika'yı öldürürse ayıp eder. :/
İşin şakası tabi ölmez tüm gözleri toplamadan. Bir ara intikam hırsı ile gözü dönecek sınanacak sonra Gon yetişir adam ol kendine gel der. O da kendine gelir sonra ölecekse ölür. Karakterler de bazı yüzeysel klişe dramlar var ana 4'lüden klişe dramı da Kurapika'ya vermiş. Aşağı yukarı belli hikayesinin ne olacağı. Çok bayık bir tip ama seviyorum keratayı favorilerim den. Kurapika, Kite, Ging : ))

Şöyle sağlamından, manga okuyabileceğim bir site bulamıyorum.
Hxh için bir site atsanıza, baştan başlayacam. Ağzımı sulandırdınız. :gamyon:

Stream çevirisi gelene kadar idare eder:
http://www.mangatail.com/chapter/hunter-x-hunter-v2-371?page=1

Kralın son sayfada gittiği yerde 14 tabut var. :)
Eline sağlık hocam.

Attığın spoilerde de dikkatimi çekmişti. Bu Kralın başka planları var galiba. Herkesi öldürmeyi mi planlıyor yoksa herkesi yaşatmayı mı? Tabuta gibi kapsüller yaşam ünitesine de beziyor. Kızın kapsülünden çıkan kürede bir alev gibi bir şey var. Hala yaşadığı için olabilir ama bana nedense bu Kralın onların Nen Hayvanlarını bir şekilde ele geçirmek ile ilgili bir planı var gibi geliyor. Tabi eğer tüm prensleri yaşatmayı düşünmüyorsa. Tam olarak konuştuklarını anlamadım ama pek merhametli bir babaya benzemiyor : ))

Eline sağlık hocam.

Attığın spoilerde de dikkatimi çekmişti. Bu Kralın başka planları var galiba. Herkesi öldürmeyi mi planlıyor yoksa herkesi yaşatmayı mı? Tabuta gibi kapsüller yaşam ünitesine de beziyor. Kızın kapsülünden çıkan kürede bir alev gibi bir şey var. Hala yaşadığı için olabilir ama bana nedense bu Kralın onların Nen Hayvanlarını bir şekilde ele geçirmek ile ilgili bir planı var gibi geliyor. Tabi eğer tüm prensleri yaşatmayı düşünmüyorsa. Tam olarak konuştuklarını anlamadım ama pek merhametli bir babaya benzemiyor : ))
Dediğin gibi nen canavarlarını ele geçirmek için yapıyor bence.

Kakin'in en büyük üç mafyasının da işe karışması hikayeye ayrı bir boyut kattı. Hayaletler 1.90 üzerinde boyu olanları araştırıyorlar. Fakat Hisoka'nın boyu 1.87. Leorio'nun ise 1.93.

Bu arada Bill temize çıktı. Saldıran o diye düşünüyordum ben. Kim çıkacak acaba ya. :D

Dediğin gibi nen canavarlarını ele geçirmek için yapıyor bence.

Kakin'in en büyük üç mafyasının da işe karışması hikayeye ayrı bir boyut kattı. Hayaletler 1.90 üzerinde boyu olanları araştırıyorlar. Fakat Hisoka'nın boyu 1.87. Leorio'nun ise 1.93.

Bu arada Bill temize çıktı. Saldıran o diye düşünüyordum ben. Kim çıkacak acaba ya. :D
Kendilerine kullanacak adam arıyorlar diyeceğim de pek öyle hareket etmez örümcekler. Mangaka Hisoka'nın boyunu uzatmış herhalde : )) Ya da çeviri hatası söz konusu.

Kurapika Bell'i kontrol ettim diyo sanırım. Yine de Kurapika'yı atlatmış olabilir ama bunun için çok ilignç bir Nen gücü olması gerekir Kurapika'nın Cemiyete söylediği tarzda. Ama Bill o havayı vermiyor şimdilik.

Serimanga dışında Türkçeye çeviren olur mu acaba onlarda da pek hareket yok Mangastream'i falan bekliyorlar sanırım.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık