Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Gyro kimera karınca olarak doğduktan kısa bir süre sonra bilincini ve iradesini kazanarak orayı terk ediyor. Hatta sonra Gon ve Killua'nın kaldığı şehrin yollarından yürüyerek giderken anlatıcı bize Gon ve Gyro'nun bir gün karşılaşacağını söylüyor. Animede koymamışlar o sahneleri.

Kurapika anlatırken saldıran her kimse, olayların başında tuvaletteki korumayı öldüren kişiyle aynı. Bill'in nen yeteneğini hala görmedik. O çıkarsa ters köşe olur. Alluka'nın Kurapika'ya bulaşması için bir sebep yok şimdilik.
Bilgiler için çok sağol hocam. Mangaya animeden sonra devam ettiğim için bilmiyordum. Dediğin gibi o zaman oda finalde karşımıza çıkabilir.

Kesinlikle. En iyi nen kullanıcısı falan bile olabilir.
Pariston güçsüz olduğu kesin bence. Çünkü Ging gücü seze biliyor mütehassıslardan oluşan beyondun ekibindeki bir kız için en güçlüleri olduğu imasında bulunmuş ve Pariston'a sen çok güçsüzsün nasıl ikinci adam olursun imasında bulunmuştu. Ama dediğin gibi Pariston Kara Kıta dönüşünde çok büyük problemlere sebep olacak muhtemelen son kaosu çıkaracak : ))

Killua abisiyle dövüşse ne olur sizce beyler.
Illumi seviyesine gelemediler bence henüz. Ne Gon ne Killua.

Aaa Got izlemedin mi?
:(

Got izlesene süper bir şey bak böyle ejderha falan var uçuyorlar hatta. Killua karakterini başta da sevmiyordum ben aslında kendini beğenmişliğinden falan :D Benim fan kitlesi yüzünden soğuduğum tek karakter İtachi başta sevip sonra nefret ettiğim. Killua dan nefret etmezdim ama en azından başında. fan kitlesi olan kadın izleyicileri gördükten sonra içimde bir şeyler değişti. Neyse ben takıntılı adamım senin dediğin gibi. Netero benim taaa ilk bölümler de gördüğümden beridir favori karakterim oldu ihtiyar fetişi var bende İhtiyar bilge tipler hemen favorim oluyor seri de varsa. Neyse ki bolca varlar ama Netero gibisini hiç görmedim diğer ihtiyarlardan farklı bir ihtiyar oldu gözüm de.
Netero başkan herkes için ayrıdır tahminimce zaten. Saygımızı sonsuz dedeye:sapkali:

@justahuman sana ne lan silik diyelim geliyor. Arkadaş bu popüler kültür ne gıcık bir şey yahu daha doğrusu popüler kültüre tapanlar diyim. Adam lol oynamıyorum diye oyun cahili dedi djxnsndnnsnsbxba

İnsan gülemiyorda bunlara, vah yavruuum yazık diyip geçiyorsun.

Beklenir. Adam zaten Ging'den nefret ediyor, üstüne üstlük insanların benden nefret etmelerini nasıl sağlarım falan diye düşünüyor bundan zevk alıyor falan tam bir sayko. :D Ahhh o günleri görebilecek miyiz bakalım Togaşi ne yapar ne eder yine ara verir. :D
Çok değişik bir karakter. Netero'nun başına sürekli bela açtığı halde seçimleri kazanıp istifa ettikten sonra Netero'dan bahsederken duygulanır gibi olmuştu. :oleyo: Bu zamana kadar hep insanların ondan nefret etmesini sağlamış. Fakat Ging yüzünden ilk kez birinden nefret ediyor. Ging de inadına üzerine üzerine gidiyor. Togashi şu taht savaşını uzatmadan bitirirse Kara Kıta'da usta avcıların savaşını okuyacağız.

@justahuman Rica ederim hocam. :)

:(

Netero başkan herkes için ayrıdır tahminimce zaten. Saygımızı sonsuz dedeye:sapkali:

@justahuman sana ne lan silik diyelim geliyor. Arkadaş bu popüler kültür ne gıcık bir şey yahu daha doğrusu popüler kültüre tapanlar diyim. Adam lol oynamıyorum diye oyun cahili dedi djxnsndnnsnsbxba

İnsan gülemiyorda bunlara, vah yavruuum yazık diyip geçiyorsun.
Netero'yu ilk göründüğünde sevmeyen nadir kişilerdenim galiba. Yeterince -havalı- olmadığı içindir belki. Ama bir kaç bölüm içerisinde sevdirmişti kendini.

-

Bir şeyi yaygınlaştıktan sonra görünce sadece yüzeysel ve abartılan yönünü görüyorsun duyuyorsun ve eğer o yön sana hitap etmeyen birşeyse bir ön yargı oluşuyor. Ondan sonra sevebileceğin bir şeyse bile o ön yargıdan dolayı bağ kuramıyorsun. Bu sebeple fazla -popüler- olmadan bir şeyleri takip etmek en güzel. Daha kendin gibi bakabiliyorsun o zaman.
Diğer türlü her şey zevk meselesi strateji oyunları hiç çekmiyor beni isterse dünyanın en güzel oyunu olsun. Cahilim ulan var mı : ))

Çok değişik bir karakter. Netero'nun başına sürekli bela açtığı halde seçimleri kazanıp istifa ettikten sonra Netero'dan bahsederken duygulanır gibi olmuştu. :oleyo: Bu zamana kadar hep insanların ondan nefret etmesini sağlamış. Fakat Ging yüzünden ilk kez birinden nefret ediyor. Ging de inadına üzerine üzerine gidiyor. Togashi şu taht savaşını uzatmadan bitirirse Kara Kıta'da usta avcıların savaşını okuyacağız.

@justahuman Rica ederim hocam. :)
Kara Kıta konusunda biraz Wano durumu oluştu sanırım. Kara Kıtaya gidileceğini biliyoruz az çok orası hakkında bilgimiz var ve beklenti çok yüksek. Bu sebeple Taht Kavgasının tadını tam çıkartamıyoruz. Ama aslında o kadar uzun diyaloglara rağmen yine baya ilgi çekici ve muhtemelen çok uzun süreceğe benziyor. İşte Togashi'nin ara verme durumları hastalık yaşlılık falan olmasa açıkçası memnunum ben 4. Prensin üzerinde baya duracağa benziyor. Dahi çıktı bir de adam.

Netero'yu ilk göründüğünde sevmeyen nadir kişilerdenim galiba. Yeterince -havalı- olmadığı içindir belki. Ama bir kaç bölüm içerisinde sevdirmişti kendini.

-

Bir şeyi yaygınlaştıktan sonra görünce sadece yüzeysel ve abartılan yönünü görüyorsun duyuyorsun ve eğer o yön sana hitap etmeyen birşeyse bir ön yargı oluşuyor. Ondan sonra sevebileceğin bir şeyse bile o ön yargıdan dolayı bağ kuramıyorsun. Bu sebeple fazla -popüler- olmadan bir şeyleri takip etmek en güzel. Daha kendin gibi bakabiliyorsun o zaman.
Diğer türlü her şey zevk meselesi strateji oyunları hiç çekmiyor beni isterse dünyanın en güzel oyunu olsun. Cahilim ulan var mı : ))

Kara Kıta konusunda biraz Wano durumu oluştu sanırım. Kara Kıtaya gidileceğini biliyoruz az çok orası hakkında bilgimiz var ve beklenti çok yüksek. Bu sebeple Taht Kavgasının tadını tam çıkartamıyoruz. Ama aslında o kadar uzun diyaloglara rağmen yine baya ilgi çekici ve muhtemelen çok uzun süreceğe benziyor. İşte Togashi'nin ara verme durumları hastalık yaşlılık falan olmasa açıkçası memnunum ben 4. Prensin üzerinde baya duracağa benziyor. Dahi çıktı bir de adam.
Yılda en fazla 10 bölüm çıkarması yüzünden bunlar hep. O sayıların hepsi taht savaşlarına gidince insan hayal kırıklığına uğruyor biraz. Dediğin gibi aslında mangakanın bu taht savaşları kurgusunun üzerine kafa yorduğu belli. 1. ve 4. prens çok tehlikeli. Özellikle 4. prensin nen canavarının tasarımı baya iyi. Nen kullanmayı öğrenmesiyle birlikte o canavara bilinçli bir şekilde hükmedebilirse efsane olur.

Hayaletler ve Hisoka arasındaki mevzu ile Kurapika'nın tarafını eş zamanlı işlemeye başlarsa bu ark çok daha sürükleyici hale gelir bence. Hatta mangaka Kurapika ve Hayaletler arasındaki mevzuyu Kara Kıta'ya çıkmadan önce temelli kapatacak mı diye düşünmüyor değilim. :)

Yılda en fazla 10 bölüm çıkarması yüzünden bunlar hep. O sayıların hepsi taht savaşlarına gidince insan hayal kırıklığına uğruyor biraz. Dediğin gibi aslında mangakanın bu taht savaşları kurgusunun üzerine kafa yorduğu belli. 1. ve 4. prens çok tehlikeli. Özellikle 4. prensin nen canavarının tasarımı baya iyi. Nen kullanmayı öğrenmesiyle birlikte o canavara bilinçi bir şekilde hükmedebilirse efsane olur.

Hayaletler ve Hisoka arasındaki mevzu ile Kurapika'nın tarafını eş zamanlı işlemeye başlarsa bu ark çok daha sürükleyici hale gelir bence. Hatta mangaka Kurapika ve Hayaletler arasındaki mevzuyu Kara Kıta'ya çıkmadan önce temelli kapatacak mı diye düşünmüyor değilim. :)
Dediğin gibi daha nen kullanmayı bilmeden onun nen hayvanı tamamen onun duygularına birebir uygun hareket ediyor. Normal de bu mutlak değildi.

-

Kara Kıta'ya gidene kadar bebek hariç bütün Prensler de ölebilir. Çok kalabalık olmaz muhtemelen kara kıta. Kara Kıtaya çıktıktan sonra Kurapika'ya çok ihtiyaçları kalmaz muhtemelen Cemiyetin. Kurapika gözleri alıp geri dönebilir belki. Kurapika intikam peşinde koşmayacağına sadece gözleri toplayacağına karar vermiş miydi tam hatırlamıyorum öyle kalmış aklımda. Chrollo'da pek umursamaya bilir Kurapika'yı.

Kurapika'nın çocukluk arkadaşı vardı Pairo ana mangadan çıkarılıp ayrı manga yapılmış sanırım orada geçiyordu. Eğer manga o özel sayıya uygun gitmezse 4. Prens Pairo'nun gözlerini kellesi ile birlikte elinde tutuyor olabilir . Bu sayfada böyle düşünmüştüm.

Dediğin gibi daha nen kullanmayı bilmeden onun nen hayvanı tamamen onun duygularına birebir uygun hareket ediyor. Normal de bu mutlak değildi.

-

Kara Kıta'ya gidene kadar bebek hariç bütün Prensler de ölebilir. Çok kalabalık olmaz muhtemelen kara kıta. Kara Kıtaya çıktıktan sonra Kurapika'ya çok ihtiyaçları kalmaz muhtemelen Cemiyetin. Kurapika gözleri alıp geri dönebilir belki. Kurapika intikam peşinde koşmayacağına sadece gözleri toplayacağına karar vermiş miydi tam hatırlamıyorum öyle kalmış aklımda. Chrollo'da pek umursamaya bilir Kurapika'yı.

Kurapika'nın çocukluk arkadaşı vardı Pairo ana mangadan çıkarılıp ayrı manga yapılmış sanırım orada geçiyordu. Eğer manga o özel sayıya uygun gitmezse 4. Prens Pairo'nun gözlerini kellesi ile birlikte elinde tutuyor olabilir . Bu sayfada böyle düşünmüştüm.

Aynen fazlasıyla Pairo'nun kafasına benziyor arkadaki kelle. Hayaletler hala Kurapika'yı öldürmeye niyetli aslında. Hadi Chrollo umursamayabilir desek bile Kurapika hayaletleri görürse kesin harekete geçer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık