Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

En geç 2 haftaya yeniden başlar. Belki önceki verdiği arada yaptığı bölüm sayısı 3-4 taneydi onları okuduk, bitince yine mecbur araya girdi.:D

Yami

Seriyi zaten daha bırakmayacak diye çevirmeye başladılar. Daha çeviriyi üstüne alanda olmaz.
Onu geçtim daha öncede belirttim Kara kıtayı işleyemezse seri benim için sıkıntı sürecine girer diye.
Bence kara kıtayı çizmeye korkuyor bu adam. Zaten damdan düşer gibi hisoka vs Chrolloyu attı önümüze.
Seriye örümceklerden yeni bir bakış açısı ile bölmeye çalıştı. Hisokanın ihaneti ve intikamı adı altında.
Değinilmeyen Gon ve Killua vardı. Ama en önemlisi kara kıtaydı.
Bence hala kara kıta ile aklında düşünceler netleşmedi kendiside korkuyor. Çünkü serinin bel kemiği bu arc.
One piece'in rafteli gibi bir şey sonuçta. Bence online oyun bağımlılığından veya üşengeçlikten felan değğil.
Zaten çizimlerde karısı yardım ediyordu. Çekiniyor adam bu arca girmeye. Ciddi bunu düşünüyorum.

Çekinme değil de kara kıtayı toparlamak için ara verdi bence . Yoksa hiç bi editör ve yayıncı bu riske girmez , başta muhtemelen bi anlaşma olmuştur şu kadar bölüm vereceksin diye ...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık