Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Manga tekrar çıkmaya başlayınca çok sevinmiştim ama tam da bu sebepten dolayı okumaya başlamamıştım. Belliydi bu adamın böyle yapacağı. 3-4 yıl bulaşmam HxH'a, anca birikir bölümler.

Çekinme değil de kara kıtayı toparlamak için ara verdi bence . Yoksa hiç bi editör ve yayıncı bu riske girmez , başta muhtemelen bi anlaşma olmuştur şu kadar bölüm vereceksin diye ...
abi ne toplamasından bahsediyorsun 2012'den beri adam Kara kıtayı anlatacak 4 yılda toplayamadı şimdi mi toplayacak :D
Adam paçinko hastası + normal hasta kafasına esince 5-15 bölüm verip 1 yıl araya giriyor :D

Yeni ciltte çıktı ki bekliyordum kara haber ne zaman gelecek diye. Togashi röportajında 50'li yaşlarında bir maratonu tam koşma gibi bir hedefi olduğunu söylüyor. Diyetlerle kilo vermesi ve kondisyonunu arttırmaya çalışması ile kendini uzun süreli çalışma şartlarına hazırlıyor gibi bir izlenim bıraktı, umarım 1 sene içinde döner.

Yok ya sen haklısın zaten, sadece ne kadar saçma bir durumda olduğumuza dikkat çekmek istedim.
Yoksa haklısın. Bu adamın bir kaç aya dönmesini beklemek hayalcilikten başka bir şey değil. :D
Maalesef öyle, keşke yanıltsa da daha erken devam etse. Kara Kıta ile ilgili öyle ilerleme falan da olmadı can sıkan o biraz.

Maalesef öyle, keşke yanıltsa da daha erken devam etse. Kara Kıta ile ilgili öyle ilerleme falan da olmadı can sıkan o biraz.
Keşke ama adam artık alıştırdı takipçilerini. :D Kimse 3-5 haftaya falan çıkar demiyor.
Hisoka x Chrollo karşılaşmasını da damdan düşer gibi çizmese daha iyi olabilirdi. Tabi senin de dediğin gibi Kara Kıta'ya dair de fazla bir şey öğrenebilmiş sayılmayız.

Yeni ciltte çıktı ki bekliyordum kara haber ne zaman gelecek diye. Togashi röportajında 50'li yaşlarında bir maratonu tam koşma gibi bir hedefi olduğunu söylüyor. Diyetlerle kilo vermesi ve kondisyonunu arttırmaya çalışması ile kendini uzun süreli çalışma şartlarına hazırlıyor gibi bir izlenim bıraktı, umarım 1 sene içinde döner.
Abi adam belim ağrıyor diye manga çizmiyor Ne maratonu ya :hhh:
Bu adamda seriyi bitirme isteği olsa zaten karısına çizdirir [ ki çizdiyorda kesin ]
olmadı git animeyi yapan adamlara eskiz çiz bitsin gitsin adam Troll işte bu G.R.R Martin gibi bak misal Hayao Miyazaki adam 70 yaşında halen film çıkartıyor o yapabiliyorsa buda yapabilir. Ben bu adamdan bir halt beklemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık