Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter Karakterlerinin Seviyeleri

Ben Chrollo yener diye düşünsem de Chrollo bariz üstün şeklinde düşünmüyorum. Chrollo Hisoka'nın şu anda yapmaya çalıştığını yaptı. Nerede ve nasıl dövüşeceğini tasarladı. Hisoka da bu sefer nerede ve nasıl dövüşeceğine karar verecek/vermeye çalışacak.

Seviye sıralamasına gelirsek olayın fiziksel güç, nen gücü gibi şeylerle sınırlı olmadığını düşünüyorum. Mesela Pariston serinin zirvesinde yer alacak adam. Çünkü herkesi manipüle edip hayatta da kalır hayat da alır. Bu sebeple kendisini ilk 5'de görüyorum. Ama onu saymazsak. Tarafsız bir alanda belirsiz bir zamanda avantaj olmaksızın sıralama şöyle olabilir: Varsayımdan ibarettir : ))

Gyro:oleyo:
Don Freecss
İsaac Netero (genç)
Maha Zoldyck (genç)
Genç Zeno
Ging (Leorio's Punch>Ging:oleyo:) Şaka bir yana seri ilerlerse Ging'in konumu muhtemelen daha yukarıda çıkar.
Beyond Netero
Meruem
Neferpitou
Shaiapouf
Menthuthuyoupi
Mütehassıs Kurapika :D
ChrolloSilva
Hisoka-İllumi

Meurem canavardı ancak Kara Kıta'da Meruem'in Mumla aranacağını düşünüyorum. Hikaye açısından doğru olan bu bence. Alluka gibi Mutlak güçlerle savaşmak zorunda kalabilirler. Açıkçası ben Togashi'nin hastalığından ziyade hikaye anlamında da tıkanmış olabileceğini düşünüyorum.
Genç Zeno şu anki Zeno'dan güçsüzdür. 60'lı yaşlarında olmak karakterleri pek etkilemiyor bu evrende. Maha ve Netero 120'li yaşlarında düşün. :oleyo:

Genç Zeno şu anki Zeno'dan güçsüzdür. 60'lı yaşlarında olmak karakterleri pek etkilemiyor bu evrende. Maha ve Netero 120'li yaşlarında düşün. :oleyo:
Haklısın evet. Ama yanlış hatırlamıyorsam şöyle bir durum vardı. Zeno Netero'nun yaşına rağmen nasıl bu kadar güçlü olduğuna şaşırıyor ve bendim taa dedemle bile dövüşmüştü diyor. Maha ise görünürde Netero gibi cevval değil içi geçmiş bitmiş. Yani Netero bambaşka seviyede bir istisna. Ama yine de Hem Zeno o yeri hak etmiyor olabilirler. Maha dövüşte berabere mi kaldı belli değil ama ölmemiş yara almamış. Ancak Zeno biraz daha gençken ne kadar güçlüydü belirsiz. Hatta en fazla kral korumalarından yukarıdır belki. Değiştirim hatta :D

Pek normal olduğunu sanmıyorum. Bisky bile 60 yaşında mı neydi.

Don baya farklı gerçi. Şu gençlik bitkisinden yemiş olabilir.
Bisky'nin olayı da nen türü ile alakalı diye hatırlıyorum. Gücünü bu doğrultuda kullanıyor. O da istisna yani. Ki zaten katakterler yaşına şaşırıyor. Yani seriye göre istisna bir durum.

Bisky'nin olayı da nen türü ile alakalı diye hatırlıyorum. Gücünü bu doğrultuda kullanıyor. O da istisna yani. Ki zaten katakterler yaşına şaşırıyor. Yani seriye göre istisna bir durum.
Yeteneği görünümüyle alakalı da kadının gücü gayet yerinde. Gücü yeteneğinden bağımsız yani.

Ben Hxh'de yaşlı olup da ciddi ciddi belim falan diye görmedim. Mesela Zoldyck ailesinde bir görevli vardı yaşlı kadın. O da fiziksel olarak baya sağlamdı yaşına göre.

Nen'in alt dallarından biri yaşlanmaya iyi gelmiyor muydu? Ten idi sanırım. Uyduruyor da olabilirim.
Hatırlamıyorum öyle bir şey olabilir doğrudur. Ama bu durumda da bunu herkesin iyi kullanamadığı gibi bir durum ortaya çıkıyor. Epey istisna bir durum yani.

Netero ile aynı yaltaki afam kel dişsiz tamamen çekmiş biri. Hayatta kalmış ama erimiş gitmiş. Netero ise 60-70 yaşında gibi gözüküyor. Oysa çok çok daha yaşlı. Aynı durum bir de Bisky için geçerli. Ve muhtemelen Don. Ama ben Bisky'nin de kategori dışı olduğunu düşünüyorum. Netero antrenman yaptıkça açılan güçlü kalan biri olarak gösterildi. Bu sebeple genç kalanlar şöyle olabilir.

Bisky - Nen Türü
Netero - Dövüş/Antrenman
Don - Gençlik İksiri / Ölümsüzlük

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık