Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter Karakterlerinin Seviyeleri

Yalnız Kurapika bu olmasa da baya sağlam birisi. Yeteneklerini oluştururken bir çok olasılığı düşünmüş. Haksızlık etmemek gerekiyor. xd

Yaşlı Netero ve Meruem olayı da var. Netero çok önceden dövüşeceği yeri seçmişti. Ki kendisi zevk için dövüşmese yanına burçlardan birisini alıp, öyle de yenebilirdi.
Zoldyckların en güçlü 2 adamına 2v1 yapan adam karanlıkta kovboy ipine bağlanır gibi bağlanıp yakalanması :utan:

Hisoka ile 1v1 yapalım diye kandıran adam Chrollo Lucilfer

Zoldyckların en güçlü 2 adamına 2v1 yapan adam karanlıkta kovboy ipine bağlanır gibi bağlanıp yakalanması :utan:

Hisoka ile 1v1 yapalım diye kandıran adam Chrollo Lucilfer
Adam hazırlıksız yakalandı işte. ;) Motorla üstünden mi geçselerdi yani. :oleyo:

Teke tek yaptılar ve adam kandırmadı. Kaç kere uyardı bırak bu dövüşü canın yanmasın diye.

En güçlüsü Meruem
Daha sonra Chrollo
Daha sonra Zoldyck dede
Daha sonra Ging
Diye gidiyordur.Netero başkan ikinci sırada olabilirdi.Ah ah
Silva'nın da o kadar güçlü çıkacağını sanmıyorum

Yav niye herkes bir ağız bunu söylüyor :D

Chrollo çok cool adam. Böyle karakter gibisi de gelmez ama Hisoka ile 1v1 atsa daha hoştu, adam kaç zamandır bunu istiyordu. Seyircileri katıp katıp aybetti oldu dövüş wrestle mania. Hisokaya yenilginin zevkini tattırmadı. Yediremedi zaten farketti isen. Umumi tuvallette kardeşlerini patlattı
Ben Chrollo yener diye düşünsem de Chrollo bariz üstün şeklinde düşünmüyorum. Chrollo Hisoka'nın şu anda yapmaya çalıştığını yaptı. Nerede ve nasıl dövüşeceğini tasarladı. Hisoka da bu sefer nerede ve nasıl dövüşeceğine karar verecek/vermeye çalışacak.

Seviye sıralamasına gelirsek olayın fiziksel güç, nen gücü gibi şeylerle sınırlı olmadığını düşünüyorum. Mesela Pariston serinin zirvesinde yer alacak adam. Çünkü herkesi manipüle edip hayatta da kalır hayat da alır. Bu sebeple kendisini ilk 5'de görüyorum. Ama onu saymazsak. Tarafsız bir alanda belirsiz bir zamanda avantaj olmaksızın sıralama şöyle olabilir: Varsayımdan ibarettir : ))

Gyro:oleyo:
Don Freecss
İsaac Netero (genç)
Maha Zoldyck (genç)
Ging (Leorio's Punch>Ging:oleyo:) Şaka bir yana seri ilerlerse Ging'in konumu muhtemelen daha yukarıda çıkar.
Beyond Netero
Meruem
Genç Zeno
Neferpitou
Shaiapouf
Menthuthuyoupi
Mütehassıs Kurapika :D
ChrolloSilva
Hisoka-İllumi

Meurem canavardı ancak Kara Kıta'da Meruem'in Mumla aranacağını düşünüyorum. Hikaye açısından doğru olan bu bence. Alluka gibi Mutlak güçlerle savaşmak zorunda kalabilirler. Açıkçası ben Togashi'nin hastalığından ziyade hikaye anlamında da tıkanmış olabileceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık