Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter Karakterlerinin Seviyeleri

1. Don Freecs
2. Meruem
3. Adult Gon
4. Maha Zoldyck
5. Pitou
6. Netero
7. Shaiapouf
8. Mentuthyoupi
9. Zeno Zoldyck
10. Ging Freecs

Hatırladıklarım bunlar. Beyond Netero da girerdi aslında ama son arcı okumadım hiç. (En son hatırladığım gemiyle kara kıtaya doğru açılmaları)

Son düzenleme:
1-Meruem
2-Adult Gon
3-Netero
4-Pitou
5-Youpi
6-Zeno Zoldyck
7-Silva Zoldyck
8-Ging
9-Chrollo
10-Hisoka

Mangayı Hisoka vs Chrollo dövüşünün bittiği yere kadar okudum.

ben anime bittikten sonra biraz mangayı okudum sonrada herif düzgün çizmeyince bıraktım. Dolayısıyla bu konuşacaklarım anime içindir.

Chrollo hayvanın önde gidenidir, iki tane zoldyckle karşılaşıp da hayatta kalmayı başarmıştır. Morel gibi birisiyle kıyaslanmaz bile. Evet morelde güçlü sinsi ve plancı yani strateji uzmanı ama chrollo başka seviyede benim gözümde.

Hisoka çok güçlü birisi ama bende abartıldığını düşünüyorum çoğu takipçi tarafından. Kite, pitou tarafından ezilince güçsüz göründü ama öyle değil. Mesela Razor karşılaşmasında hisoka'nın NeN'i o kadar kuvvetli olsaydı razorun attığı topları 3 kişi değil tek başına yakalardı. Razor'un nen yaratıkları sahadayken yani nen'i bölünmüşken bile hisokadan güçlüydü.

Aslında bu seri tamamlansa güzel bir şeyler çıkardı ortaya. Herif zaten iyi çizemiyor, senaryoyu verip çizdirse daha iyi olurdu.
Zoldyck'ler bilerek öldürmedi Chrollo'yu.

Chrollo adam olsa teke tek gelirdi Hisoka'ya karşı :flaugh:.

Hisoka > Chrollo demeye devam ediyorum hala ve seri devam etseydi, Hisoka'nın bütün örümceklerin içinden geçeceğini görecektik muhtemelen. Çünkü reis öyle yapacağını söylemişti ve yapardı da.

0-Adult Gon
1-Meruem
2-Netero
3-Ging
4-Pıtou
5-Youpi
6-Chrollo
7-Zeno Zoldyck
8-Sılva Zoldyck
9-Hisoka
10-Parıston

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık