Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Bu tamah adasındaki iyileştirme kartını niye kullanmıyorlar ki gon için. Belki işe yaramaz ama denemeleri lazım en azından

Tamah Adası oyunundan, yada oyun içerisindeki o iyileştirici karttan Bisky dışında hiçbirinin haberi yok. Killua *Ben İyileştireceğim! dediği için ona bırakmışlardır mevzuyu. Ayrıca o kart işe yarayacak olsa bile o kartların yaratıcısı muhtemelen Ging ve arkadaşları. Ging'te meseleye kendini dahil etmediği için kartı kullanabilmek, elde edebilmek imkansız olur.

Benim hoşuma gitmeyen Gotoh'un yeteneksizliği oldu. Yani Gotoh gibi bir adamda madeni para fırlatmaktan başka yetenek yok mu yani? 6 yoldan hiçbiri yok Gotoh'ta, nen yükleyip madeni para fırlatıyor, hoşuma gitmedi burası açıkçası.
Gotoh muhtemelen efsuncu, o bozuklukları efsuncu yeteneğiyle kendi üretiyor gibi, Hisoka'nın ilk saldırısını savuşturduktan sonra avuçlarındaki bozukluklar neredeyse bitmişti ama o sırada avuçlarını sıkıp serbest bırakmak gibi bir hareket yaptı, o esnada para miktarı artıyor gibi göründü, zaten hemen sonraki sahnede baktığımızda elleri yine bozukluk doluydu. Temel yeteneği efsuncu, bozukluk efsunluyor, bunu da çoğaltan ile kombine edip o bozuklukları mermi niyetine kullanıyor. Çok başarılı bir yetenek değil ama yetenek sonuçta..

Tamah Adası oyunundan, yada oyun içerisindeki o iyileştirici karttan Bisky dışında hiçbirinin haberi yok. Killua *Ben İyileştireceğim! dediği için ona bırakmışlardır mevzuyu. Ayrıca o kart işe yarayacak olsa bile o kartların yaratıcısı muhtemelen Ging ve arkadaşları. Ging'te meseleye kendini dahil etmediği için kartı kullanabilmek, elde edebilmek imkansız olur.
Dwun'da Gon'u ziyaret eden gruptaydı, bir kart isteseler verirdi herhalde :/..

Tzesgra ve ekibi de orada. Malum gonun durumundan haberi olmayan avcı yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık