Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Şaka bi' yana güzel seri, ben kolay kolay anime izlemem, sonuna kadar izlettiriyor kendini :) Karakterler çok yaratıcı, dünyası çok güzel ve işin en güzel tarafı Jump'ın mangası gibi değil, vahşet var.
"kola kolay anime izlemem" deyip gönlümde taht kurdun. Ben de aynı şekildeyim . Süpersin! Cansım! Canımsım! Öpüyorum. :fool:

animeler 2 ye ayrılır
hxh ve diğerleri diye
Çok sert oldu :/ Daha açabilir misin 2-3 ayrım yeter. Açıkcası Shingeki No Kyojin apayrı bir yerde animeler arasında ama burası onun konusu değil ve tekrar HxH'ye dönüyim. Evet 2-3 nedenle sıralayabilir misin "Neden HxH" diye bir sorunun cevabı için :)

Ryner Lute

Çok sert oldu :/ Daha açabilir misin 2-3 ayrım yeter. Açıkcası Shingeki No Kyojin apayrı bir yerde animeler arasında ama burası onun konusu değil ve tekrar HxH'ye dönüyim. Evet 2-3 nedenle sıralayabilir misin "Neden HxH" diye bir sorunun cevabı için :)
duygularının işlenişi
müziklerin ve çizimlerin kalitesi (mangasını okuduysan nasıl bir mangadan çıktığını görürsün)
ilk aklıma bu ikisi geldi

duygularının işlenişi
müziklerin ve çizimlerin kalitesi (mangasını okuduysan nasıl bir mangadan çıktığını görürsün)
ilk aklıma bu ikisi geldi
Manganın çizimleri ne kadar kötü olsada animecilerin eline bayağı malzeme veriyor her hafta dolu dolu çiziyor adam okurken yoruluyorsun bir sürü ayrıntı var her bölümde. Sadece animesine bakarak HXH'yi başka bi yere koymak ayıp olur, mesele çizim ve müziklerse eğer Bleach'in HxH'den aşağı kalır yanı yoktur bana göre ki müzikleri ezer geçer bence

Ryner Lute

o kadar takılmayın arkadaş demek istediğimi anlamıştır sanırım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık