Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Çok sert oldu :/ Daha açabilir misin 2-3 ayrım yeter. Açıkcası Shingeki No Kyojin apayrı bir yerde animeler arasında ama burası onun konusu değil ve tekrar HxH'ye dönüyim. Evet 2-3 nedenle sıralayabilir misin "Neden HxH" diye bir sorunun cevabı için :)
Çok sağlam, ayrıntılı bir kurgusu var, senaryo boşluğu yada tutarsızlık yok,
Güç sistemi çok iyi düzenlenmiş ve karakterler arasındaki güç ilişkisi dengeli,
Kendini tekrar etmeyen bir hikayesi var, pek çok bölümde ters köşe olabiliyorsun,
Klasik shonenlerin aksine yumuşak bir seri değil, yeri geldiği zaman şiddet unsurunu elini sakınmadan kullanıyor,
Sevebileceğin orijinal karakterler var, ve çoğu serinin aksine karakterlerin zeka ortalaması epey yüksek,
Çizimleri piyasanın en iyisi (shingeki'de dahil buna), anime kavramına farklı bir boyut getirdi desek yeridir,
Filler yok, her bölüm için 2-3 manga kullandıkları için bölümler dolu dolu ve akıcı oluyor,

Sanırım bunlar yeterli bir şans vermek için :),

Manganın çizimleri ne kadar kötü olsada animecilerin eline bayağı malzeme veriyor her hafta dolu dolu çiziyor adam okurken yoruluyorsun bir sürü ayrıntı var her bölümde. Sadece animesine bakarak HXH'yi başka bi yere koymak ayıp olur, mesele çizim ve müziklerse eğer Bleach'in HxH'den aşağı kalır yanı yoktur bana göre ki müzikleri ezer geçer bence
Müzikler tamam ama çizimler kıyaslanmaz bile,

------------------------------------------------------

Alluka çok sevimli lan :p, Hisoka'nın tırstığı sahnede epey hoştu :D, birde aklıma takıldı, Alluka'dan yardım istemek yerine Tamah adasındaki her hastalığı iyileştiren kartlardan kullansalar olmuyor mu ki, daha temiz bir yol..

HxH her izleyişimde , izlemeyenlerin gerçekten Cok sey kaçırdıklarını Düşünüyorum. Piyasada Böyle Sanat eseri Kolay Kolay bulunmaz.

Alluka sevimlilik abidesi olacak yakinda, Killua'yla Bu Kadar takılırsa .

Forraaaa HxH :at:

Ryner Lute

Alluka çok sevimli lan :p, Hisoka'nın tırstığı sahnede epey hoştu :D, birde aklıma takıldı, Alluka'dan yardım istemek yerine Tamah adasındaki her hastalığı iyileştiren kartlardan kullansalar olmuyor mu ki, daha temiz bir yol..
hocam o kartlardan sadece 3 tane alabiliyorlardı 3 taneyide kullandılar ve ellerinde başka kart kalmadı ayrıca oher hastalığı iyileştiren kartı da seçmemişlerdi
1.kart mavi gezegendi sanırım
2.eşik kartıydı
3.hatırlayamadım ama buda iyileştiren kart degildi diye hatırlıyorum

şöyle bir olay olabilirdi bu oyunu ging ve arkadaşları yaptıkları için bu kartın gerçeğini yapmalarını isteyebilirlerdi
ama gondan dolayı kullia da bunu gingden istemez

@Ryner Lute

O kartı almadıklarını biliyorum, oyuna tekrar girip almayı deneyebilirlerdi, avcı cemiyetinden yetenekli birkaç kişiyle birlikte girseler kısa zamanda oyunu bitirebilirlerdi..

Kartın iyileştirmeme gibi bir durumu olabilir. Gon hasta değil sonuçta ret-yemin uyguladığı için sorunu bambaşka. Kızamık olsa neyse. Tabi yinede emin olamadım %50 çekimserim kart konusunda.

hocam o kartlardan sadece 3 tane alabiliyorlardı 3 taneyide kullandılar ve ellerinde başka kart kalmadı ayrıca oher hastalığı iyileştiren kartı da seçmemişlerdi
1.kart mavi gezegendi sanırım
2.eşik kartıydı
3.hatırlayamadım ama buda iyileştiren kart degildi diye hatırlıyorum

şöyle bir olay olabilirdi bu oyunu ging ve arkadaşları yaptıkları için bu kartın gerçeğini yapmalarını isteyebilirlerdi
ama gondan dolayı kullia da bunu gingden istemez
Tamah Adası Arcı hikayenin geçtiği evrene uymayan bir tutarsızlık örneğidir bana göre. Oyun diye bir şey yok aslında, her şey gerçeklikte geçiyor ve oyunu yaptığı ileri sürülen karakterler nen kullanarak sihirli kart yapıyorlar. Kartı kullanan kişiler, nenden yapılmış yetenekleri kullanıyorlar. O kadar Nen nasıl toplanabilir, o kadar kart nasıl nen ile işlenebilir anlamak mümkün değil. Mangaka koyu Yu-Gi-Oh!! fanı sanırım, Kaiba'nın yaptığı oyunun aynısını almak istemiş seriye ama ben HxH evreninin yapısına uyduramadım Tamah Oyununu.

Ryner Lute

@Reiper Haklısın tutarsızlık var gibi
Yu-Gi-Oh!! i pek izlemediğim için bu konuda birşey diyemiyeceğim

@straw-hat o oyuna tekrar girip tekrar kartı elde etmek bana uzun iş gibi geldi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık