Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Knuckle ve shoot karınca arc'ından sonra 1 yıldıza ulaşmıştır herhalde, Killua ve Gon'ada az da olsa katkıda bulundular. Yani Morel 2 yıldıza yükselmiş olabilir:D

Unknown

Knuckle ve shoot karınca arc'ından sonra 1 yıldıza ulaşmıştır herhalde, Killua ve Gon'ada az da olsa katkıda bulundular. Yani Morel 2 yıldıza yükselmiş olabilir:D
Ben zaten onları 1 yıldız diye düşündüm. Şimdi devreye matematik giriyor. :(

Knuckle 0 > Kimera Arc +1
Morel 1 > Knuckle +1
= Morel > 2 + Kimera arc +1
= Morel 3 yıldız. :oleyo:

Yeşil kezbanın üç yıldız olduğu yerde Ging reise başka bir ünvan, derece vermeleri lazım. Şu an muhtemelen hem en güçlü hem de en zeki avcıdır herhalde

Hisoka, Chrollo ve netero'nun kendisinden güçlü olduğunu biliyor ama güç fetişi olduğu için yinede dövüşmek istedi onlarla bana kalırsa. Tabii kıvrak zekasınada güveniyor ama el elden üstündür:D
Hisoka en son aynı anda Gon'u kurtarma ve İllumi'yi çıldırtma yolunu bulduğunda baya güldüm ağacın arkasındayken. :D Manyak herif.Oyuncak arıyormuş.Meruem karşısına çıksaydı görürdük kimin oyuncak olduğunu :ehe:

Gotoh'u öldürdüğünde sinir oldum ilk defa ama bayağı.Direk boğazını kesti durduk yere,sağlam karakterdi Gotoh.Öldü mü o ?
Mezarında yaratık falan gösterildi kılık değiştirmiş halde.

Yeşil kezbanın üç yıldız olduğu yerde Ging reise başka bir ünvan, derece vermeleri lazım. Şu an muhtemelen hem en güçlü hem de en zeki avcıdır herhalde
Pariston'da az değil, ging kadar varmış gibi bir havası vardı:gamyon:

Hisoka en son aynı anda Gon'u kurtarma ve İllumi'yi çıldırtma yolunu bulduğunda baya güldüm ağacın arkasındayken. :D Manyak herif.Oyuncak arıyormuş.Meruem karşısına çıksaydı görürdük kimin oyuncak olduğunu :ehe:

Gotoh'u öldürdüğünde sinir oldum ilk defa ama bayağı.Direk boğazını kesti durduk yere,sağlam karakterdi Gotoh.Öldü mü o ?
O öldürmese gotoh onu öldürecek muhtemelen, adamlar suikastçi. Mezar olayı ise yeniden diriltme olayı olabilir, zoldyck ailesini içinden böyle bir yetenek çıkarsa şaşırmam:respect:

O yaratıklar Gon'u avcı sınavına götüren yaratıklardı.Bence Gotoh ölmüştür.Ama neden oradaydılar bilmiyorum o yaratıklar.

Unknown

Benim teorim şu;

Gotohlar sabit Gotoh diye bir kahya var ve hiç değişmiyor. Bir Gotoh öldüğünde yerine aynı şekil değiştirenlerden başka bir Gotoh geçiyor.

Gotoh öldü. O şekil değiştiren avcı sınavında Gon, Kurapika ve Leorio'ya yardım eden şekil değiştiren yaratıklardan biriydi. Pek hatırlamıyorum sahneyi ama Killua ya da Alluka'nın Gotoh'un öldüğünü bilmemesi için öyle bir şey yapılmıştı sanırım.

Unknown

Eğer Pitou sarayda olsaydı Meruem'in içindeki zehri temizleyebilir miydi sizce?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık