Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hulk vs Doomsday

Tam bir Hulk fanısın. Hem adam iyileşiyor diyorsun hem sonra yıpranma.
Şu konuda ki mesajlara bak ben mi hulk fanıyım sen mi anti-hulk belli olur, hulk alır bile dememişim, berabere diyorum yazılanları okuyosan. Zaten romanıda nerenle okuduysan önce ghost rider aldı dedin yalan çıktı şimdide sentry yalan oldu ben olmasam milletide yanlış yönlendircen.
Ayrıca sentry'de iyileşebiliyor, onu göz önüne alarak yazdım. Hulk fanı olmayan objektif insan.

Roronoa Zoro

Hulk`dan nefret ediyorum evet, çünkü çok boş gereksiz işe yaramaz bir kas yığını ve bana göre Ghost Rider`ın yendiği biri daha doğrusu isteseydi gömebileceği biriydi fakat Hulk`ın davası haklı buldu.Yoksa tanrısal güçlere (Thor kadar basit değil) sahip biri olarak Hulk`ı yenmemesi çok saçma.

titanium

Doomsday i smallvillede görmüştüm ilk defa ama hulkla başa cıkamaz yani sanmıyorum

Doomsday i smallvillede görmüştüm ilk defa ama hulkla başa cıkamaz yani sanmıyorum
asıl smalville de gördüysen kesin yenmesi gerek dersin :D
doomsday Clark ın neredeyse böğrünü deşmişti aynı clark kent uçmayı öğrenir öğrenmez darkseid ın gezegenini uzaya geri püskürttü. Saçmalığın daniskası yani :D

Hulk`dan nefret ediyorum evet, çünkü çok boş gereksiz işe yaramaz bir kas yığını ve bana göre Ghost Rider`ın yendiği biri daha doğrusu isteseydi gömebileceği biriydi fakat Hulk`ın davası haklı buldu.Yoksa tanrısal güçlere (Thor kadar basit değil) sahip biri olarak Hulk`ı yenmemesi çok saçma.
O zaman bana ne diye fan diye bok atıyorsun, adam bariz güçlü, sev yada sevme orasını ayrı yazarsın şimdi yazdığın gibi, yalan yanlış şeyler yazarak milleti kandırmak sırf sevmiyorsun diye, bunlar çocukça hareketler oluyor.

vay arkadaş yabashiri s*ıcıyor marco gerçeği söylüyor ben nötr bir insanım ama bu bariz belli ve hala kendini ispatlamaya çalışıyor yubashiri karışmıyacağım dedim dedimde artık sıktı 2 gündür

Doomsday'in Marvel'dan asıl rakibi Juggernaut olmalıydı bence.
op deki jozu gibi sadece saf gücü ele alırsak hulku ne marvel evreninde(zaten teke tek vs de yenecek yok, world war hulk serisinde anlaşılacağı gibi) nede dc evreninde(süpermen ile belki berabere kalabilir) yenecek karakter yoktur

Şu bizim küçükken izlediğimiz Hulk'a bak sen. Ben bu kadar güçlü biri olduğunu giç sanmıyordum valla. Bu adamın ne özelliği var da bu kadar güçlü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık