Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hulk vs Doomsday

Abi bu hulk neymiş ya ben çocukken show tvde yayınlanan bölümlerinde kalmışım adam marvel evrenin yenilmezi olmuş =)

Ghost Rider karakterini Jony Blaze ve Zarathos(ghost rider) olarak ayırmak gerekir. Jony Blaze güçleri kontrol ederken riderın gücü sınırlıdır. Fakat zarathos(ghost rider) direksiyonda olduğunda güçleri tanrısal olur ve sınırı yoktur. Oradaki sahnede jony blaze hulk'a yenilmiştir. Ghost rider değil.

Doomsday ciddiye alınmalı sanırım süpermeni ölümüne döverek öldüren adam buydu.
Hulk dedim bu arada

Hulk'ta ölümsüz yalnız.
O yüzden birbirlerine denk rakipler arada uçurum yok. Hulk ölümsüz doomsday öldürülsede daha doğrusu bir süre ölü kalsada kesinlikle yok edilemez. Yani RedAct bununla kıyaslamak olmaz.
bu arada bir şey hatırladım
hulk yenilgisi

hulkbuster la tanışın. Hulkbuster tony starkın-iron man- özellikle hulk a karşı ürettiği zırhtır ve hulk bu zırha kaybetmiştir. Hatta yanlış hatırlamıyorsam TV serisinde bruce la hulk ı birbirinden ayırmışlar ve bruce bu zırhı giyerek hulkı yenmiştir. Yani illa tony starkın kullanmasınada gerek yok. Sitede de çevirisi olması lazım Stark bu zırhla şehrin yarısını yok edip Hulk ı yenmişti. Sonra thor a yenilmişti falan
Bir de dövüş mantığına bakarsak Hulk biraz daha ağır basıyor özellikle gazla çalışma mantığından dolayı. Yani hız avantajından dolayı doomsday dövüşü başta bariz bir şekilde üstün götürse de hulk yeterince öfkeyle ve/ve ya belki betty nin ortaya atlaması ve doomsday tarafından öldürülmesiyle-sırf son raddesine ulaşsında diye böyle bir kıyak geçtim Hulk a- Hulk doomsday i yenebilir. Bundan sonrası doomsdayin kendini iyileştirme hızına bağlı çünkü doomsday tekrar ayağa kalkarsa daha güçlü olacağı için hulkın yapabileceği bir şey kalmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık