Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hulk vs Doomsday

Roronoa Zoro

Dediğim gibi yenilmez veya yok edilemez biri değil Hulk. Çok baba adamlar var evrende onu indirebilecek rahatlıkla.

FlusH RoyaL

öfkesi arttıkça hulkın gücüde artıyor bu arada
süpermene yenilmesi filler gibi bişey
hulk marvelın süpermen dc comics'in normal değil yani özel bi sayı

Smoker hulkı çevirirsen çok makbule geçer,ne kadar uzun olursa olsun böyle bir çeviriyi kaçıramam.

bence hulku bilerek yendirmisler valla gaza geldim az önce hulk vs thoru izledim adamı durduramıyorlar yok böyle bişey :)
japonlar keşke animesini yapsalar on numara olur valla

Roronoa Zoro

O yüzden birbirlerine denk rakipler arada uçurum yok. Hulk ölümsüz doomsday öldürülsede daha doğrusu bir süre ölü kalsada kesinlikle yok edilemez. Yani RedAct bununla kıyaslamak olmaz.
bu arada bir şey hatırladım
hulk yenilgisi
hulkbuster la tanışın. Hulkbuster tony starkın-iron man- özellikle hulk a karşı ürettiği zırhtır ve hulk bu zırha kaybetmiştir. Hatta yanlış hatırlamıyorsam TV serisinde bruce la hulk ı birbirinden ayırmışlar ve bruce bu zırhı giyerek hulkı yenmiştir. Yani illa tony starkın kullanmasınada gerek yok. Sitede de çevirisi olması lazım Stark bu zırhla şehrin yarısını yok edip Hulk ı yenmişti. Sonra thor a yenilmişti falan
Bir de dövüş mantığına bakarsak Hulk biraz daha ağır basıyor özellikle gazla çalışma mantığından dolayı. Yani hız avantajından dolayı doomsday dövüşü başta bariz bir şekilde üstün götürse de hulk yeterince öfkeyle ve/ve ya belki betty nin ortaya atlaması ve doomsday tarafından öldürülmesiyle-sırf son raddesine ulaşsında diye böyle bir kıyak geçtim Hulk a- Hulk doomsday i yenebilir. Bundan sonrası doomsdayin kendini iyileştirme hızına bağlı çünkü doomsday tekrar ayağa kalkarsa daha güçlü olacağı için hulkın yapabileceği bir şey kalmaz.
Tv serisinde Bruce`n onu yenmesinin sebebi tüm yapacaklarını Hulk`ın önceden bilmesiydi. O yüzden rahatça aldı, çünkü Hulk`ı hangi yumruğunu ne zaman atacağını bile biliyordu.

O yüzden birbirlerine denk rakipler arada uçurum yok. Hulk ölümsüz doomsday öldürülsede daha doğrusu bir süre ölü kalsada kesinlikle yok edilemez. Yani RedAct bununla kıyaslamak olmaz.
bu arada bir şey hatırladım
hulk yenilgisi
hulkbuster la tanışın. Hulkbuster tony starkın-iron man- özellikle hulk a karşı ürettiği zırhtır ve hulk bu zırha kaybetmiştir. Hatta yanlış hatırlamıyorsam TV serisinde bruce la hulk ı birbirinden ayırmışlar ve bruce bu zırhı giyerek hulkı yenmiştir. Yani illa tony starkın kullanmasınada gerek yok. Sitede de çevirisi olması lazım Stark bu zırhla şehrin yarısını yok edip Hulk ı yenmişti. Sonra thor a yenilmişti falan
Bir de dövüş mantığına bakarsak Hulk biraz daha ağır basıyor özellikle gazla çalışma mantığından dolayı. Yani hız avantajından dolayı doomsday dövüşü başta bariz bir şekilde üstün götürse de hulk yeterince öfkeyle ve/ve ya belki betty nin ortaya atlaması ve doomsday tarafından öldürülmesiyle-sırf son raddesine ulaşsında diye böyle bir kıyak geçtim Hulk a- Hulk doomsday i yenebilir. Bundan sonrası doomsdayin kendini iyileştirme hızına bağlı çünkü doomsday tekrar ayağa kalkarsa daha güçlü olacağı için hulkın yapabileceği bir şey kalmaz.
Hulk'ı WWH öncesi ve sonrası şeklinde ayırmak lazım, yani öncesinden bahsediyorsak bence Doomsday yener zaten Supi'ye yendirdiler ortak DC-Marvel çizgiromanında, ancak WWH daha sonra çizildi yanlış hatırlamıyorsam ve orada inanılmaz bir güce sahip Hulk. Ben orada ki Hulk'ı düşünerek berabere dedim.
Burada gösterdiğin gibi Hulkbuster yeniyor hulk'ı, hatta Juggernaut bile yenmiş öncesinde, Collosus denk dövüşebilmiş.

Gel gelelim WWH'deki Hulk'a kendide bahsettiği gibi önceki halinden çok daha güçlü bir şekilde dünyaya iniyor kimse karşısında duramıyor,
X-Men'den tut Avengers'a, Johny Blaze'e kadar hepsini indiriyor, Spidey korkudan symbiot kostümünü tekrar çekmiş Ms. Marvel ile beraber arada onuda pataklıyor hatta öyle tek atmış ki bu vs'leri göstermediler bile,
Black Bolt'u , Dr. Strange, F4 ve Hulkbuster'lı Demir adamı hepsini sıraya diziyor karşısında sadece o kırmızı büyülü zümrütünden tam güç alınca Juggernaut durabiliyor ama onuda atlatıp Xavier'ı öldürcek konuma geliyor ama acıyıp affediyor, hatta kahramanları öyle çaresiz bırakıyor ki, arenaya çıkartıp birbirleri ile dövüştürtüyor ;
Reed az kaldı Stark'ı öldürecekti.
Kimse karşısında duramayınca son çare Sentry çıkıyor ki o da aşırı güçlü karakterlerden ama onlada berabere kalıp Banner kimliğine geri dönüyor, ayrıca iyileşme özelliği neredeyse Wolverine kadar hızlı olmuş o seride. Eskisi gibi küçük yaraları değil baya baya Logan gibi iyileşebiliyordu.

Roronoa Zoro

Sonuçta sonunda Sentry köstürüyor garibana. Sen komşunun evi karıştır bu hale gel (yeni evrenlerde tabi daha farklı hikayesi sevmiyorum pek)

Sonuçta sonunda Sentry köstürüyor garibana. Sen komşunun evi karıştır bu hale gel (yeni evrenlerde tabi daha farklı hikayesi sevmiyorum pek)
Berabere kalıyorlar, hatta Hulk'ın Sentry ile dövüşmesinden önce dövüştüğü bütün rakipleri düşünür ve yıpranma payınıda ortaya koyarsak bence Hulk yeniyor.

Roronoa Zoro

Berabere kalıyorlar, hatta Hulk'ın Sentry ile dövüşmesinden önce dövüştüğü bütün rakipleri düşünür ve yıpranma payınıda ortaya koyarsak bence Hulk yeniyor.
Tam bir Hulk fanısın. Hem adam iyileşiyor diyorsun hem sonra yıpranma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık