Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    98
İlk sezon gene iyiydi de bu sezonu Aemond olmasa bitiremezdim. Daemon şamar oğlanı oldu gelen vuruyor giden vuruyor. Başka elde tutulur karakter de yok hikaye zaten ilerlemiyor bir de salak saçma politik şeyler cabası…
1-2 bölüm izledim de beni pek sarmadı sonra bırakmıştım. Got 8. sezonun bıraktığı kötü tat geçmedi hala

Boş beleş sezon. Normalde saçma sapan saç stillerinden ötürü zerre çekici bulmadığım kadın Rhaenyra Targaryen'i oynarken çok güzel geliyor gözüme. Bunca avantajın üstüne siyahların da gte gelecek olmasının altını bakalım ne kadar gtten uydurma senaryolarla izletecekler bize

Benim anlamadığım 8 bölüm dizi yapana kadar 2 saatlik film yapsalar yetermiş. Aynı derinlikte verirdin olayları. 2 sene buna mı bekledik? 2 sene de 3. sezona bekleriz.

Bu sezonda bitecek bir sürü olayı 3. sezona bırakmışlar. Rook's Rest savaşı da olmada berbat bir sezon. Gereksiz yere lastik gibi uzatmışlar. Hayır bari final Rhaenyra'nın King's Landing'e gelişi ile yapılsaydı.
Hayal kırıklığı oldu koca sezon, değmedi 2 yıl beklemeye.

Boş beleş sezon. Normalde saçma sapan saç stillerinden ötürü zerre çekici bulmadığım kadın Rhaenyra Targaryen'i oynarken çok güzel geliyor gözüme. Bunca avantajın üstüne siyahların da gte gelecek olmasının altını bakalım ne kadar gtten uydurma senaryolarla izletecekler bize
Siyahların bu kadar üstün durumdayken bile hala gte gelebiliyor olmasının tek sebebi yazarın ölüm katliam acı son vs seviyor olması tamamen. Tumbleton karmaşası, Dragon Pit baskını ve sonrasında Rhaenyra'nın başına gelenler falan hep bu sebepten, başka açıklama yok. Çok saçma olaylar çünkü. Martin sırf kazanan olmayacak diye zorlamış, pek detaylı düşünmemiş olay örgüsünü ana seri gibi.

Siyahların bu kadar üstün durumdayken bile hala gte gelebiliyor olmasının tek sebebi yazarın ölüm katliam acı son vs seviyor olması tamamen. Tumbleton karmaşası, Dragon Pit baskını ve sonrasında Rhaenyra'nın başına gelenler falan hep bu sebepten, başka açıklama yok. Çok saçma olaylar çünkü. Martin sırf kazanan olmayacak diye zorlamış, pek detaylı düşünmemiş olay örgüsünü ana seri gibi.
zaten oyle bir amaci da olmamıştır. Ejderhaları nasil oldursem diye yazmis gecmis kitabi ki tarih kitabi olarak yazmasinin sebebi de bu olsa gerek. Aralari doldurma ugrasi icine girmek istememis

1 saat bölüm diye seviniyorsun bomboş muhabbet çıkıyor. 1. sezonun yarısı kadar bile etmiyor. Neyse ki ejderhalar ve mekanlar o kadar iyi ki izlerken seyir keyfi alacağımız bir şeyler oluyor.

One piece gibi sezon olmuş. Hazırlamış hazırlamış sakız gibi uzatarak . En heyecanlı yerinde ara vermiş :oleyo2: 2 hafta ara (2yıl) sonrası klasik bölümlerden:artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık