Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    98
Ejderha sahneleri güzeldi falan ama bölümün en iyi sahnesi Oscar Tully reisin racon sahnesiydi be :D Bu nehirova neymiş, game of thrones'ta hiç dikkatimi çekmemişti burası ama çok kral adamlar varmış burada. Önce Brackenlar ,şimdi Tully. Daemon'a saplayan saplayana.
Bu sezon mahvettiler Daemon’u. 7 bölüm boyunca kabus alemlerinde takıldı. Yaptığı icraatler de çok kötüydü.

Ejderha sahneleri güzeldi falan ama bölümün en iyi sahnesi Oscar Tully reisin racon sahnesiydi be :D Bu nehirova neymiş, game of thrones'ta hiç dikkatimi çekmemişti burası ama çok kral adamlar varmış burada. Önce Brackenlar ,şimdi Tully. Daemon'a saplayan saplayana.
Kitapta böyle bir ihtimal yok hele Daemon'a hiç yok.

Nehirovalılar reistir tabi orası ayrı.

Daemon paso kabus gördü ve çolçocuktan ayar yedi,
Ranira ablam üç ejder bulup Aemond’a ayar verdi

@Gutts kitapta da böyle miydi reis? Baya daemon’u yerin dibine sokmuşlar, güçlü kadın Ranira ablamı ise göklere çıkarmışlar falan, bence politik mevzular çevirmiş senaristler.

Dizi Daemon'a çok pislik yaptı ya bu sezon. Gerçekte Daemon'a bırak bu sözleri söylemeyi bir dediğini iki edemezler.
Westeross lordları sadece bazen Targaryen'lere karşı haysiyetlerini korumak için yakınmış veya karşı çıkabilirmiş gibi konuşuyorlar da gerçekte hepsi deli gibi korkuyor Targlardan.

Bu arada Nehirovalılar sürekli savaş gördüğünden biraz çetindirler.

Daemon paso kabus gördü ve çolçocuktan ayar yedi,
Ranira ablam üç ejder bulup Aemond’a ayar verdi

@Gutts kitapta da böyle miydi reis? Baya daemon’u yerin dibine sokmuşlar, güçlü kadın Ranira ablamı ise göklere çıkarmışlar falan, bence politik mevzular çevirmiş senaristler.
Hayır kitapta Daemon'un kabus görmesine dair herhangibir bilgi yok. Ama şu var, Targaryenlerin bazılarında kehanet görme, ya da çeşitli görüler görme özelliği var. Zaten Valyria'yı terk etmeleri, ve son bilgilere göre 7 krallığı birleştirmeleri falan da bu yüzden. Diziyi izlemediğim için Daemon'un gördüğü şeyler tam olarak ne nitelikte bilmiyorum ama Targaryen lore'una uygun bu durum. Ejderkerin dansı sırasında böyle görü gören Targaryen yoktu ama ailenin bu özelliğini de yansıtmak için eklemek istemiş olabilirler gibi geliyor bana.

Daha 2 bölümünü izledim ikinci sezonun ama bu kral Joffrey'den akılsız çıktı sanki nedir bu.Adamı bulamıyor muyuz tamam o zaman o işi yapan herkesi astıralım.Ne güzel...

Hayır kitapta Daemon'un kabus görmesine dair herhangibir bilgi yok. Ama şu var, Targaryenlerin bazılarında kehanet görme, ya da çeşitli görüler görme özelliği var. Zaten Valyria'yı terk etmeleri, ve son bilgilere göre 7 krallığı birleştirmeleri falan da bu yüzden. Diziyi izlemediğim için Daemon'un gördüğü şeyler tam olarak ne nitelikte bilmiyorum ama Targaryen lore'una uygun bu durum. Ejderkerin dansı sırasında böyle görü gören Targaryen yoktu ama ailenin bu özelliğini de yansıtmak için eklemek istemiş olabilirler gibi geliyor bana.
Geçmişten anılar, abisini falan filan görüyor. Bomboş sahneler. Olmasa da olur cinsinden. Bu arada niye izlemiyon reis?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık