Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs İllumi

Hisoka Vs İllumi

• Kullanılan toplam oy
    141
O tablonun ciddiye alınmaması gerekiyor. Hem puanlamalar yanlış(Kurapika'nın zekasına 3 puan verilmesi vs) hem de HxH'daki güç seviyesi puanlamalar ile ölçülebilecek kadar basit bir şey değil. Taktik, strateji, konum, düşman hakkında bilgi vs gibi faktörler önemlidir asıl.

Serinin başından beri Kurapika ve Leorio, Killua ve Gon'dan birkaç adım daha gerideydi. Nasıl böyle düşündün acaba.
Kurapika ikisinde de zeki ve kullandığı nen olarak gene güçlü örümcekler olayında gayette güçlüydü. Buradan anladım acaba.. Kurapikanın zekası nın 3 olmasına imkan yok.

Nasıl öyle ya? Bariz bir biçimde Örümcek arcında gerisindeydi bu 2'li. Leorio konusunda haklısın.
Güç olarak değerlendiriyorum. Zeka konusunda bana kalırsa Killua ve Kurapika aynıdır. Kurapika daha önde bile olabilir. Örümcek arkı tamamen Kurapika üzerineydi o yüzden öyle düşünmüş olabilir misin?

Kurapika ikisinde de zeki ve kullandığı nen olarak gene güçlü örümcekler olayında gayette güçlüydü. Buradan anladım acaba.. Kurapikanın zekası nın 3 olmasına imkan yok.
Zaten yukarıda söylediğim gibi, zeka konusunda bir sıkıntı yok ama Kurapika Kil ve Gon'un seviyesinde değil.

Güç olarak değerlendiriyorum. Zeka konusunda bana kalırsa Killua ve Kurapika aynıdır. Kurapika daha önde bile olabilir. Örümcek arkı tamamen Kurapika üzerineydi o yüzden öyle düşünmüş olabilir misin?
Güç bakımından da fark vardı ya. Bence şu an bile aralarında en güçlüsü ya Kurapika'dır ya da Killua'dır.
Sadece örümceklere karşı etkili olan bir gücü de olsa Gon ile Killua hiç bir şey yapamamışlardı.

Zaten yukarıda söylediğim gibi, zeka konusunda bir sıkıntı yok ama Kurapika Kil ve Gon'un seviyesinde değil.
Kurapika örümcek arc ın da bu ikisinin önündeyken bunlar anca karınca Arc da Kurapika ayarı oldular. Ondada Gon yemin etti. Killua kısmını bilmem ama belki Kurapikayla aynıdır ama şu an ki durumu sen düşün .. Özellikle Kurapika nın durumunu manga açılsın anlarız güç dengelerini. Kurapika ikisi nin de önündedir.

Güç bakımından da fark vardı ya. Bence şu an bile aralarında en güçlüsü ya Kurapika'dır ya da Killua'dır.
Sadece örümceklere karşı etkili olan bir gücü de olsa Gon ile Killua hiç bir şey yapamamışlardı.
Tekrar söylüyorum, onun olayı Arc'ın en çok Kurapika ile bağlantısı olmasından kaynaklı bence. Pitou'yu neredeyse tekleyen Gon'u hatırla. O da Kite olayından dolayı öyle olmuştu. Shonen bu malum, ne olacağı pek belli olmuyor. Zekilik konusunda belki konuştuğumuz dörtlüdeki en iyisidir, ama güç olarak Gon'u geçti diyelim, Killua'yı geçemez.

Kurapika örümcek arc ın da bu ikisinin önündeyken bunlar anca karınca Arc da Kurapika ayarı oldular. Ondada Gon yemin etti. Killua kısmını bilmem ama belki Kurapikayla aynıdır ama şu an ki durumu sen düşün .. Özellikle Kurapika nın durumunu manga açılsın anlarız güç dengelerini. Kurapika ikisi nin de önündedir.
Kurapika'nın Killua'nın önüne geçmesine imkan yok bana göre. Sadece örümceklerle dövüşürken bir ihtimal Killua'ya eşit olur.

hisoka illumiye 95 verdi. hatta ilk basta sasırdı bu puandaki kim diye. yani hisoka 5 puancık bile farkla olsa illumiden güclü. o yüzden gon ve killuaya özen gösteriyor ikisde hisokayı asabilir. hatta tahmini olarak chrolloda 110dur işte ;) yani chrollo > hisoka > illumi gibi görünüyor benim okudugum hunter x hunterda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık