Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs İllumi

Hisoka Vs İllumi

• Kullanılan toplam oy
    141
Seride en sevdiğim iki karakter Killua ve Kurapika. Niye yapayım ki? :)
Fanlık var sende ama Kurapika'nın sadece 1 gücü Örümceklere etkili. Onun dışında Emperor time'da iyileşme gücü,yargılama gücü ve 2parmak daha kalıyor. Yani o formda adam her şeyde tam güç oluyor ve çoğaltan gücüne de sahip olduğundan defansı ve ofansı da artıyor baya.

Fanlık var sende ama Kurapika'nın sadece 1 gücü Örümceklere etkili. Onun dışında Emperor time'da iyileşme gücü,yargılama gücü ve 2parmak daha kalıyor. Yani o formda adam her şeyde tam güç oluyor ve çoğaltan gücüne de sahip olduğundan defansı ve ofansı da artıyor baya.
Ne kadar tartışsak da net şeyler görmediğimiz sürece sonu gelmez. Kurapika'dan büyük şeyler bekliyorum, bakalım. Daha da güçlenmiştir umarım.

Valheru21

Öncelikle Hisoka o puanlamayı hangi şartlar altında yapıyor bilmiyoruz, tavan puan kaç? 100 mü daha yüksek mi? veya kendini 100 üzerinden tanımlayıp Ging,Netero gibilere 100 üstümü veriyor bilmiyoruz bu yüzden puanlama üzerinden vs konuşmak biraz sakat kalıyor.

Hisoka güçlü fakat karşısında kendi kadar psikopat biri var ayrıca karşısındakinin kartvizitinde Zoldyck gibi bir isim yazıyor.Şu an ki verilere bakarak kazananı çıkmaz gibi duruyor vs'nin.

Kapışırlarsa şöyle bir senaryo izleneceğini düşünüyorum nedense.

Önce Hisoka saldırıp gafil avlayıp kolayca yendiğini düşünür.Şaşırır.Fakat sonrasında İllumi bizim Zoldyck klanının şöyle gizli bir tekniği vardı falan diye açıklayıp şok edici birşeyler kullanır.Hisoka ağır yaralanır.İllumi yine ölmedin çok sağlamsın diye bunu överken Hisoka dikkat dağınıklığından birşeyler yapar İllumi'yi ağına düşürür.

Bu tarz birşey bekliyorum olursa.
Kısacası birisi kazanırsa o kişi ölüm döşeğinde zar zor ayakta kalır bence.Yada narutodaki şu ikisi de birbirini öldüren Kageler gibi olur.

Yami

Güncel sayı ile birlikte kararım değişti. İllumi demiştim ama terazinin ağır köşesi Hisoka olmaya başladı.

Roronoa Zoro

Güçleri yakın ama Hisoka acımaz İlumi'ye.Önce güzelce bi okşar.Sonra tatmin olana kadar döver.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık