Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs İllumi

Hisoka Vs İllumi

• Kullanılan toplam oy
    141
Tekrar söylüyorum, onun olayı Arc'ın en çok Kurapika ile bağlantısı olmasından kaynaklı bence. Pitou'yu neredeyse tekleyen Gon'u hatırla. O da Kite olayından dolayı öyle olmuştu. Shonen bu malum, ne olacağı pek belli olmuyor. Zekilik konusunda belki konuştuğumuz dörtlüdeki en iyisidir, ama güç olarak Gon'u geçti diyelim, Killua'yı geçemez.

Kurapika'nın Killua'nın önüne geçmesine imkan yok bana göre. Sadece örümceklerle dövüşürken bir ihtimal Killua'ya eşit olur.
Gon olayı tamamen farklı ama Kurapika ile. Çünkü Gon hayatını hiçe saydı o yeminle ama Kurapika daha bilinçliydi ve Efsuncular genelde böyle şeyler yapıyorlarmış.
Killua'dan da daha güçlüdür Hatsu olayıyla bence level atlıyorsun.

@Dragon Hisoka güçlü de olsa İdareciler 1vs1 de daha avantajlı taraf gibi bence. Çünkü iğneyi yerleştirince olay bitiyor.

hisoka illumiye 95 verdi. hatta ilk basta sasırdı bu puandaki kim diye. yani hisoka 5 puancık bile farkla olsa illumiden güclü. o yüzden gon ve killuaya özen gösteriyor ikisde hisokayı asabilir. hatta tahmini olarak chrolloda 110dur işte ;) yani chrollo > hisoka > illumi gibi görünüyor benim okudugum hunter x hunterda.
Nope. O işler öyle olmuyor. İllumi sinirlenince keserim biletini diyor rahatlıkla. Efendi ol, akıllı ol, adam ol diyor. Daha nen salmamış adam 95 dese ne. İllumi 95 ise Hisoka seksenlerde dolaşsın yerini bilsin. :)

Gon olayı tamamen farklı ama Kurapika ile. Çünkü Gon hayatını hiçe saydı o yeminle ama Kurapika daha bilinçliydi ve Efsuncular genelde böyle şeyler yapıyorlarmış.
Killua'dan da daha güçlüdür Hatsu olayıyla bence level atlıyorsun.

@Dragon Hisoka güçlü de olsa İdareciler 1vs1 de daha avantajlı taraf gibi bence. Çünkü iğneyi yerleştirince olay bitiyor.
Aynen bende böyle düşünüyorum. Kurapika kesinlikle farklı bir kulvar da da ben Kurapika nın güçsüz görünmesine şaşırdım. Millet örümceklerden kaçarken Kurapika bunları avlıyordu. Şimdi ki arc da daha net göreceğiz. Kurapika nın bir amacı olduğu için ve gücünü örümcekler dışı kullanmayacağına yemin ettiği için güçsüz görülüyor muhtemelen ama kesinlikle Killuadan da güçlüdür.

O tablonun ciddiye alınmaması gerekiyor. Hem puanlamalar yanlış(Kurapika'nın zekasına 3 puan verilmesi vs) hem de HxH'daki güç seviyesi puanlamalar ile ölçülebilecek kadar basit bir şey değil. Taktik, strateji, konum, düşman hakkında bilgi vs gibi faktörler önemlidir asıl.
Kurapika düşük çünkü Uvogin'i yendiği arctan kalma bilgileri. Her karakter en son nerede gözüktüyse oradan puanları.
Zaten Kurapika'nın gücü Örümceklere karşı çok etkili.
Ben şok böyle bir tablomu varmış,Fan yapımı falan değil dimi? inalım mı tabloya?
Bu puanlama nereye ait?
Databook. Karakterlerin son gözüktüğü zamanlara ait puanlar. Kurapika'nınki eski doğal olarak.

Aynen bende böyle düşünüyorum. Kurapika kesinlikle farklı bir kulvar da da ben Kurapika nın güçsüz görünmesine şaşırdım. Millet örümceklerden kaçarken Kurapika bunları avlıyordu. Şimdi ki arc da daha net göreceğiz. Kurapika nın bir amacı olduğu için ve gücünü örümcekler dışı kullanmayacağına yemin ettiği için güçsüz görülüyor muhtemelen ama kesinlikle Killuadan da güçlüdür.
Benim dediğim Örümcek arcı için geçerliydi. Şu an tam karar veremiyorum açıkçası ama Gon bu 2'sinden geride gibi. Killua da Kanmuru ile Kurapika'dan önde de olabilir geride de. Şu an yaparsa o güç tablosunu Kurapika da artar bence.

Ben genel güç yorumlamasından bahsediyorum. Kurapika güçsüz değil, örümcekleri avlayacak tabii ki. Hayat amacı bu neredeyse. Bir zahmet? Örümceklere karşı savaştığında Killua'ya denk olabilir. Buna bir şey demiyorum. Genel olarak değerlendirince güçsüz değil ama Killuaların seviyesinde de değil.

Ben genel güç yorumlamasından bahsediyorum. Kurapika güçsüz değil, örümcekleri avlayacak tabii ki. Hayat amacı bu neredeyse. Bir zahmet? Örümceklere karşı savaştığında Killua'ya denk olabilir. Buna bir şey demiyorum. Genel olarak değerlendirince güçsüz değil ama Killuaların seviyesinde de değil.
Killua fanlığı görüyorum :)

Kurapika düşük çünkü Uvogin'i yendiği arctan kalma bilgileri. Her karakter en son nerede gözüktüyse oradan puanları.
Zaten Kurapika'nın gücü Örümceklere karşı çok etkili.

Databook. Karakterlerin son gözüktüğü zamanlara ait puanlar. Kurapika'nınki eski doğal olarak.
Kite daha fazladır normalde muhakkak. :) Tek kollu halini ele almışlardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık