Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hesaplaşma Savaşı'nda Shiryu Kimi Yenmiştir?

İntikam Savaşında ''Yağmur'' Shiryu kimi yendi?

• Kullanılan toplam oy
    44
Senin bencelerin genel konjektürü oluşturmuyor. Kendi fanusundaki bakış açınla millete objektif olun diye çemkirme. Ortada net olmayan durumlar üzerinden nasıl senin bencelerin varsa bir başkasının da bencerileri var... Hepsi subjektif yorumlar. Ortada netlik olmayan şey üzerinden nasıl objektiflik bekliyorsun? Shiryu'yu amiral seviyesinde görmemek, Jozu ve Vista'yı aynı anda alamaz demek; bide karakteri yerden yere vurmak oldu. Çok ilginç yani. Zoro benim de en sevdiğim karakter onu yüceltmekiçin Shiryu'yu amiral yapmak... bilemiyorum.
Ben hiçbir zaman genele konuşmam ki bence derim genel bir fikir olsa bile. Ama ortada açık olan şeyler varsa kabul edilmeli. Yami Teach'e tek atmış adamla eş güçte diye geçiyor adam 2 sene önce. Gerçek vardır bir de kendi fikrin vardır. Hala sağ kol demek bu adama... Sevilmiyor diye bu adam küçültülüyor ben buna dert yandım. Ki bu adamlar Shanks tayfasını yencekler. Amiral seviyesi olmayan adam kaptanına en yakın sağ kol Beckman'ı nasıl yenicekse.

Sırf eski dostları olduğu için öldürmemiş ve meyvelerine dokunmamış olabilir, Teach bu anlamda biraz merhametli diyebilir miyiz?
Eski kaptanını, babasını öldüren adamın eski tayfasına merhamet edeceğini sanmıyorum bir şekilde kaçmışlardır veya hepsi kurtulamamıştır yanlış bilmiyorsam bu olaydan sonra sadece Marco ve İzo'yu gördük. Ayrıca Jozu'nun meyvesini almaları mantıklı olabilir böylece Zoro'ya önceden yapılan elmas kesme referansını görebiliriz.

Eski kaptanını, babasını öldüren adamın eski tayfasına merhamet edeceğini sanmıyorum bir şekilde kaçmışlardır veya hepsi kurtulamamıştır yanlış bilmiyorsam bu olaydan sonra sadece Marco ve İzo'yu gördük. Ayrıca Jozu'nun meyvesini almaları mantıklı olabilir böylece Zoro'ya önceden yapılan elmas kesme referansını görebiliriz.
Shiryu ikinci kaptanlarla çizilince o iş yattı

Babasını öldürme sebebi tamamen emellerine ulaşmak için yaptığı bir girişim. Ace ile karşılaştığı zaman gayet kibar bir biçimde tayfasına davet ediyor. Eğer meyvesini çok istiyor olmasaydı ne Thatch'ı ne de Beyazsakal'ı öldürmek için bir girişimde bulunmazdı. Çünkü bu adam kendisine tayfasında yer verdi. Karasakal'ın zalim olduğuna katılırım ama karaktersiz olduğunu düşünmüyorum, Kaido'dan çok daha kaliteli bir kötü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık