Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hesaplaşma Savaşı'nda Shiryu Kimi Yenmiştir?

İntikam Savaşında ''Yağmur'' Shiryu kimi yendi?

• Kullanılan toplam oy
    44
Denmiş işte? Çalışanlar da diyordu. Adamı sevmiyon diye adamın seviyesi düşmüyor.
Queen de Vegapunk'ı geçtim diyor. :/

Adamın da seviyesi düşük görmüyorum, Jozu ve Vista'yı alamaz demek veya Shiryu'dan amiral seviyesi,hele amiral-yonko arası olamaz demek küçük görmek değil. Bana fantezi yerine manga'dan gelin.

Queen de Vegapunk'ı geçtim diyor. :/

Adamın da seviyesi düşük görmüyorum, Jozu ve Vista'yı alamaz demek veya Shiryu'dan amiral seviyesi,hele amiral-yonko arası olamaz demek küçük görmek değil. Bana fantezi yerine manga'dan gelin.
Kendi diyor ama başkasının ağzından denmiyor bu başkaları teyit etmiyor. Mangada olan şeyler bunlar kim fanteziyle geliyor bilemicem artık :D

Kendi diyor ama başkasının ağzından denmiyor bu başkaları teyit etmiyor. Mangada olan şeyler bunlar kim fanteziyle geliyor bilemicem artık :D
Bana Jozu ve Vista'yı alabileceği kısmı göster. Ve Shiryu madem denk neden içeri girdi? Hadi Magellan ile denk olsun, Magellan neden sağ kol seviyesindeymiş? Bana Magellan'ın sağ kol seviyesinde olduğunu mangadan göstersene?

? İntikam savaşı deniliyor la sen ne anlatıyon hem Zoro saf gücüyle Shiryuyu yok eder. Görünmezlik onun için verildi yoksa nasıl duracak Zoro'nun kral hakisinin karşısında .d
2 sene eğitim mi aldı bu adam da ciddi güç artışı yaşasın? Neyse bir tık fazlasıdır işte. Görünmezlik öyle aman aman bir güç değil. Çöp Queen bile görünmez olabiliyor.
2 sene önce sağ kol seviyesi olan adam meyve yedi üstüne seriye bir sürü power up geldi. Bu adama hala sağ kol demek de ne bileyim.
Zoro kral haki p.up ından sonra king'e karşı çok zorlanmıyor. Yani bu adamın alt sınırı bile king üstü zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık