Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hesaplaşma Savaşı'nda Shiryu Kimi Yenmiştir?

İntikam Savaşında ''Yağmur'' Shiryu kimi yendi?

• Kullanılan toplam oy
    44
Bana Jozu ve Vista'yı alabileceği kısmı göster. Ve Shiryu madem denk neden içeri girdi? Hadi Magellan ile denk olsun, Magellan neden sağ kol seviyesindeymiş? Bana Magellan'ın sağ kol seviyesinde olduğunu mangadan göstersene?
Sağ kol seviyesi adam benim gözümde tayfanın sol kolunu da 3.adamını da alır her tayfada böyle tayfalar arası da böyledir.
Magellan da zehir meyvesi var çünkü. Ölmeyi göze alamayıp girmiştir. Eşit güçte olsalar bile yumruk dövüşü değil sonuçta bu hani bir bulaştı mi zehir ölürsün yani.
Hapishanede bütün sağ kolları alabilir dar alanda meyvesi çok kullanışlı yami Teach'e tek attı ki yami Teach de sol seviyesiydi bence.

Son düzenleme:
Rüyamda olduğu gibi Karasakal önce Mihawk'ı almıştır sonra da bütün WB korsanlarını. Shiryuu da cips kola eşliğinde seyretmiştir.

Sağ kol seviyesi adam benim gözümde tayfanın sol kolunu da 3.adamını da alır her tayfada böyle tayfalar arası da böyledir. Magellan da zehir meyvesi var çünkü. Ölmeyi göze alamayıp girmiştir. Eşit güçte olsalar bile yumruk dövüşü değil sonuçta bu hani bir bulaştı mi zehir ölürsün yani.
Hapishanede bütün sağ kolları alabilir dar alanda meyvesi çok kullanışlı yami Teach'e tek attı ki yami Teach de sol seviyesiydi bence.
Senin bencelerin genel konjektürü oluşturmuyor. Kendi fanusundaki bakış açınla millete objektif olun diye çemkirme. Ortada net olmayan durumlar üzerinden nasıl senin bencelerin varsa bir başkasının da bencerileri var... Hepsi subjektif yorumlar. Ortada netlik olmayan şey üzerinden nasıl objektiflik bekliyorsun? Shiryu'yu amiral seviyesinde görmemek, Jozu ve Vista'yı aynı anda alamaz demek; bide karakteri yerden yere vurmak oldu. Çok ilginç yani. Zoro benim de en sevdiğim karakter onu yüceltmek için Shiryu'yu amiral yapmak... bilemiyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık