Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Labsente

Birbirinin ekleme yapılmış kopyası

Hangi karakterden hiç haz etmiyorsun
Luffy.

One Piece'de bir karakterin bütün herşeyini senin kontrolüne verseler ve o kişiyi istediğin gibi düzenle deseler kimi seçerdin ve en çok hangi yönünü değiştirirdin veya güçlendirirdin?

Luffy.

One Piece'de bir karakterin bütün herşeyini senin kontrolüne verseler ve o kişiyi istediğin gibi düzenle deseler kimi seçerdin ve en çok hangi yönünü değiştirirdin veya güçlendirirdin?
Usopp efsane karizmatik ve daha korkusuz yapardım. Evet Usopp'un korkak olması gerekli belki ama bence fazlasıyla korkak fiziksel olarakta görünüş aynı ama güç Garp gibi olurdu.

Aşağıda ki En son ne zaman ağladın

Labsente

Usopp efsane karizmatik ve daha korkusuz yapardım. Evet Usopp'un korkak olması gerekli belki ama bence fazlasıyla korkak fiziksel olarakta görünüş aynı ama güç Garp gibi olurdu.

Aşağıda ki En son ne zaman ağladın
Duygusal sebeplerden ötürü soruyorsan ömrümde hiç bu yüzden ağlamadım. herhangi bir ağlamadan bahsediyorsan 6. sınıfta babam çok sağlam dövmüştü o zamandı.

One Piece evrenin de şuanda yaşayan en güçlü varlık kim?

Duygusal sebeplerden ötürü soruyorsan ömrümde hiç bu yüzden ağlamadım. herhangi bir ağlamadan bahsediyorsan 6. sınıfta babam çok sağlam dövmüştü o zamandı.

One Piece evrenin de şuanda yaşayan en güçlü varlık kim?
Aslında Gorosei ve Im demek istiyorum ama güçlerini görmediğimiz için Kaido tabii ki de.

Yurt dışına gitmek isteseniz nasıl bir mekan seçerdiniz? Issız ada, çöl, orman, şehir vs.

Aslında Gorosei ve Im demek istiyorum ama güçlerini görmediğimiz için Kaido tabii ki de.

Yurt dışına gitmek isteseniz nasıl bir mekan seçerdiniz? Issız ada, çöl, orman, şehir vs.
Kuzey Işıklarını görmek için Finlandiya’nın ormanlık bölgesine giderdim. En çok yapmak istediğim şeyler birisi.

Dünyaya geliş amacını ne olarak görüyorsun? Sana göre misyonun nedir?

Kuzey Işıklarını görmek için Finlandiya’nın ormanlık bölgesine giderdim. En çok yapmak istediğim şeyler birisi.

Dünyaya geliş amacını ne olarak görüyorsun? Sana göre misyonun nedir?
Arabesk bir cevap vermek istemiyorum, ancak ailemi üzmek. :oleyo2: Ama suçlusunu kendim olarak da görmüyorum.

Arnavut ciğer mi? Çiğ köfte mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık