Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Siyam kedisi falan.. rahat bir yaşamım olurdu. Ekmek elden su gölden hesabı.

Forumda 'bu ne diyor bir halt anlamiyorum' dediğin üye var mı var ise kim?

En kötü 2017: Ergenliğimin zirvesi. Korkunç bir aşk acısı çektiğim, kendimi hemen hemen her şeye kapattığım ve ailemden de uzaklaştığımı hissettiğim bir yıldı. Birde hep üzüntülü şarkılar falan dinleyip kendimi daha da kötü bir moda sokuyordum. En loser dönemim ama bunu yaşamadan şimdiki ben asla olamazdı.

En iyi 2021 son 4 ayı ile 2022 ilk 3 ayı: Maddi olarak çok çok iyi olduğum bir dönemdi. Mental olarak fazla güçlüydüm. Çok fazla şehir geziyordum. Üzerine bana 2. kez aşkı tattıran kadınla sevgili olduğum dönemdi (hala sevgiliyiz denebilir) ve şimdiki kadar toxicte değildik. Organizatörlük, barmenlik gibi sevdiğim işleri de yapıp hem daha fazla çevre hem ekstradan para falan çok güzel zamanlardı ama fazla para ben de fazla harcamaya da sebep oluyordu. Kendime de güvendiğimden kredi kartlarına çok bulaşmıştım ama birden her şey tepetaklak oldu. Ailemle aram açıldı parayı kestiler, o sıra okula da odaklanmam gerekti falan birden bankalar peşime düşmüştü. Telefonları açamaz olmuştum ve Büşrayla ilk büyük ayrılığımızı yaşamıştık. 2022 nin kalan ayları da güzeldi aslında. Hızlı para için saçma sapan işler yapmak zorunda kalıp eğlenceli anılar birikmişti ama hem yine bir aşk acısı hem anne ve babamla olan sorunlarım kalan 2022 aylarını en seviyesine koymama engel oluyor.

Galaktik bir medeniyette mi yoksa fantastik orta çağ evreninde mi yaşamayı tercih ederdin?

Fantastik orta çağ evreninde yaşamayı tercih ederdim. Çünkü orada çok görkemli savaşçı vücudu elde ediyorsun.

Tarihte her ayrıntısına tanıklık edebileceğin bir savaş olsaydı, bunun hangisi olmasını isterdin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık