Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Mcgill gibi, dinlerin varlığını kendim için kanıtlamak daha mantıklı olurdu ama trollüğümden Barış Manço'nun ölümünü de sorgulayabilirdim. :D

Aynı soru.

Sokrates'i Platon mu uydurdu diye gider, şöyle bir takılırdım oralarda. Gerçi onda o çap yok ya neyse. :oleyo2:

Az önce yaptığım gibi çok da hâkim olmadığın konularda senin de atıp tutmuşluğun var mı?

Olmuştur. Şimdi yapmadıysan da küçükken yapmışsındır. İnsanız sonuçta. Ben de küçükken yapmış olabilirim. O yüzden hayır demem doğru olmayabilir.

Hiç anlamam dediğin veya konuşmaktan haz duymadığın konuların var mı? Varsa nedir? Nedeni varsa da açıklayabilirsin.

Son düzenleme:
Kizaru olurdum onun kadar kafası rahat bir amiral yok digerleri taht savaşı verirken bile kafası rahatti

Gelecekte umud goruyor musun

iyi veya kötü olarak nitelendiremeyiz.Büyük bir evren, çeşitlilik, keşif ve potansiyel için birçok fırsat sunabilirken, aynı zamanda büyük bir evren seyahat ve etkileşim açısından da zorluklar sunabilir.

altakine sorum gerçekten özgür müyüz, yoksa her eylem ve kararımız önceden belirlenmiş midir?

Bu çok karışık mevzu. Yerine, durumuna, her şeyine göre değişir. Neyse... Krishnamurti'nin sözünü gördüm, buraya bırakayım: "Bir şey olma çabasına düştüğümüz andan itibaren, özgür bir kimse değiliz!"

Sana göre "sevmek" nedir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık