Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hatake Kakashi vs Might Guy

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    97
Dünyalar kadar çakranın olması mı ş*ringan mı deseler bir sn düşünmem. Seri de buna evrildi zaten:dd

Gözlerin birbirine evrilmesi filler diye hatırlıyorum......... Emin olamadım.

Yavaş öttürsün:d Ş*ringan'lı birini yenmek için ya ş*ringan'ın olacak ya da haşirama gen'in. Ötesi yalan. Aha seri orada:d
Hem dünya kadar çakrası hem şaringanı hem de kyübisi olan adamı döven Haşhiramaya tapıyor muyuz o zaman kıral ?

Yaw sen seriyi okuduğuna emin misin?
Ts öncesi Naruto'yu konuşmuyoruz. Bitmiş olanı konuşuyoruz. Bitmiş Naruto'da Göz tekniğin veya Haşirama genin varsa senden kralı yok. Yoksa çöpsün..... İsimler, şahıslar, geçmişler falan hep hikayeye evrildi kahrolası seride.
Şey gibi bak. İki kişi tartışırken akpli olmayan haklıdır gibi düşün. Naruto evreninde de göz ve gen de bu oldu işte:ddd
Hadi ben seriyi okumadım, oy atan 54 kişide mi okumadı? Çoğunluğun iradesine karşı mı geliyorsun terbiyesiz herif! (Tanınmayan akp milletvekili kürsü de yükselir sesi ile)
Çoğunluk çoğu zamanki gibi doğru sonuca ulaştı ve gariban çocuğu Gai'nin , babasının adını kullanarak hava kasan, hokagenin öğrencisi, arkadaşının gözünü alan yani torpilli kakaşi'yi sarımsak döver gibi döveceğini anket sonuçlarıyla da tescillemiş oldu.

Hadi ben seriyi okumadım, oy atan 54 kişide mi okumadı? Çoğunluğun iradesine karşı mı geliyorsun terbiyesiz herif! (Tanınmayan akp milletvekili kürsü de yükselir sesi ile)
Çoğunluk çoğu zamanki gibi doğru sonuca ulaştı ve gariban çocuğu Gai'nin , babasının adını kullanarak hava kasan, hokagenin öğrencisi, arkadaşının gözünü alan yani torpilli kakaşi'yi sarımsak döver gibi döveceğini anket sonuçlarıyla da tescillemiş oldu.
8 kapı Gai'ye gidiyor bilinç. İstemsizce. Ben de ara ara bunu düşünüp kendimi kaybediyorum. Bu konuda insanları suçlayamam maalesef........
Ama hem beyaz saçlı, hem gizemli hem ş*ringan'lı hem de daha sexiy karaktere gidiyor elim.........

8 kapı Gai'ye gidiyor bilinç. İstemsizce. Ben de ara ara bunu düşünüp kendimi kaybediyorum. Bu konuda insanları suçlayamam maalesef........
Ama hem beyaz saçlı, hem gizemli hem ş*ringan'lı hem de daha sexiy karaktere gidiyor elim.........
Bak bak altındaki yorumlara bak. Omae wa mou shinderu.
Kakasi seride de görüldüğü üzere ergen fanlar için oluşturulmuş (çoğu kız) bir karakterken Gai yoksulluğu( babası genin maaşı alıyordu) , giydiği elbise yüzünden milletin dalga geçmesi ve eşcinselliği ile her şekilde ezilmiş halkları temsil ediyor. En çok saygıyı hakeden Gai dururken şekilciliğe girip Kakashi demeni yadırgadım. Sende yalanmışsın be keko

Bak bak altındaki yorumlara bak. Omae wa mou shinderu.
Kakasi seride de görüldüğü üzere ergen fanlar için oluşturulmuş (çoğu kız) bir karakterken Gai yoksulluğu( babası genin maaşı alıyordu) , giydiği elbise yüzünden milletin dalga geçmesi ve eşcinselliği ile her şekilde ezilmiş halkları temsil ediyor. En çok saygıyı hakeden Gai dururken şekilciliğe girip Kakashi demeni yadırgadım. Sende yalanmışsın be keko
Aghhhh ulan........ Hayatımız yalan be kekem........

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık