Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hatake Kakashi vs Might Guy

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    97

Evet arkadaşlar çocukluğundan beri birbiriyle rekabet halinde olan Konoha'nın en güçlü adamlarından Kakashi ve Guy kapışırsa sonucu ne olur? Yıllar öncesinden kalma bir konu aslında ama bizim forumda olmadığı için açayım dedim.

Kurallar:
*Her iki karakterin 4.Shinobi Savaşının başındaki haline göre değerlendirin.
*Guy en fazla 7.kapıyı açabilir.

Dövüşçüler:

Hatake Kakashi

Hatake Kakashi 7.Takımın Hocasıdır ve serinin ana karakterlerinden biridir. Kendisinin lakabı Kopyacı Ninja'dır ve Sharinganıyla 1000'den fazla jutsu kopyalamıştır. Savaş sonrası 6.Hokage olarak yoluna devam etmiştir.

Might Guy

Might Guy 11.Takımın hocasıdır. 8.kapıyı açarak Madara'yla savaşmış ve Madara tarafından "Dünyanın En Güçlü Taijutsu Ustası" olarak ilan edilmiştir.

Son düzenleme:
Oyumu Gai'ye atıyorum ama ciddi bir savaşta belli sebeplerden dolayı Kakashi alır. Kapılar Kakashi'ye karşı süresi ve Kakashi Sharingan ile kaçınabileceği için işlevsiz. Daha sonra ayrıntılı yazarım belki.

Tam olarak hangi Kakaşi? DMS Kakaşi'yi yenebilecek şinobi yok, sadece tanrısal karakterler kazanabilir, onlar bile şüpheli. Ama savaş arkı başındaki Kakaşi vs Gai ise Gai kazanabilir.

Tam olarak hangi Kakaşi? DMS Kakaşi'yi yenebilecek şinobi yok, sadece tanrısal karakterler kazanabilir, onlar bile şüpheli. Ama savaş arkı başındaki Kakaşi vs Gai ise Gai kazanabilir.
DMS Kakashi olsa Guy'a 8.Kapı açtıracaktım. Yani bildiğimiz tek sharinganlı Kakashi.

Kakashi'nin Kamui'si de tehlikeli fakat götürüsü çok. İsabet ettirirse şansı var yoksa daha dinamik olan Gai kazanır.

guy çok güçlüydü evet. belki kakashi 'den de güçlü. ama pek zeki değil. kakashi hem çok hızlı hem çok zeki hem de tekniği çok. guy kapı açsa da bunları uzun süre devam ettiremiyor. o süre içinde ondan kaçınmak yeterli gibi. kakashi'nin de çakrası hemen bitiyor gerçi ama yine de üstesinden gelebileceğini düşünüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık