Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hatake Kakashi vs Might Guy

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    97
Gai 8.kapıyı açtığında net olarak ortalama kage seviyesinin üstüne çıktı. Hatta yeterince güçlü gördüğüm Minato ve Tobirama'dan bile daha güçlüydü.
Madara rinneganlı haliyle zaten 5 kage yenmedi mi ?

Hashirama ise rinnegansız Madara'dan üstün.

Hashirama hücreleri+rinnegan ile Hashirama'yı da aşıyor Madara.

Fakat Rikido Madara ise bu yazdıklarımın hepsinden çok daha üstün.

Yani 8 kapı açmış Gai seviye olarak çok uçmuş oluyor.

Madara'nın Gai hakkındaki sözleri.

"Haşirama'dan bu yana beni heyecanlandırabilen ilk kişisin."
"Hayatım boyunca savaştığım tüm kişiler içinde, Taijutsu'da seni geçebilecek kimse yok."
"Beni neredeyse öldürüyordun seni çılgın ;) "
Hashirama normal Madara'yı yener eyvallah.

Ama rikido sennin olmuş Madara Hashirama'yı çoktannn aşıyor hatta bayağı fazla aşıyor.

Gai 8.kapı ile benzersiz bir seviyede.

Hashirama normal Madara'yı yener eyvallah.

Ama rikido sennin olmuş Madara Hashirama'yı çoktannn aşıyor hatta bayağı fazla aşıyor.

Gai 8.kapı ile benzersiz bir seviyede.
Rikodou Madara seride Kaguya ile kıyas edilebilecek tek karakter. Belki de serideki en güçlü karakter.

Yani evet, haklısın ama Madara Gai'ye karşı gerçekten savaşmıyor. Gai ilgisini çektiği için onu karşılıyor, ona kendini göstermesi için izin veriyor. Yoksa Madara normal şartlarda sahip olduğı bin bir türlü teknik ile Gai'yi oyalayabilir ve pilini tüketir. Kolayca kazanmak yerine oynamayı seçti ve neredeyse ölüyordu. Bence Gai 8 kapı ile en güçlü birkaç şinobiden biridir ama örneğin Haşirama'yı yenemez. Çünkü Haşirama Gai'yi tüketme yoluna giderek kazanabilecek biri. 8 kapının eksik yönü tek atımlık kısa süren bir güç olması. Şinobiler bu dezavantajı kullanabilirler.

Silinmiş Üye

Madara'nın Gai hakkındaki sözleri.

"Haşirama'dan bu yana beni heyecanlandırabilen ilk kişisin."
"Hayatım boyunca savaştığım tüm kişiler içinde, Taijutsu'da seni geçebilecek kimse yok."
"Beni neredeyse öldürüyordun seni çılgın ;) "
Çeviriden kaynaklı sanırım. Çünkü orada seni çılgın yerine seni piç diyordu. Wiki'ye tekrar baktım gerçekten de Taijutsu diyormuş. Kusura bakmayın benim hatam. @Mewtwo

Rikodou Madara seride Kaguya ile kıyas edilebilecek tek karakter. Belki de serideki en güçlü karakter.

Yani evet, haklısın ama Madara Gai'ye karşı gerçekten savaşmıyor. Gai ilgisini çektiği için onu karşılıyor, ona kendini göstermesi için izin veriyor. Yoksa Madara normal şartlarda sahip olduğı bin bir türlü teknik ile Gai'yi oyalayabilir ve pilini tüketir. Kolayca kazanmak yerine oynamayı seçti ve neredeyse ölüyordu. Bence Gai 8 kapı ile en güçlü birkaç şinobiden biridir ama örneğin Haşirama'yı yenemez. Çünkü Haşirama Gai'yi tüketme yoluna giderek kazanabilecek biri. 8 kapının eksik yönü tek atımlık kısa süren bir güç olması. Şinobiler bu dezavantajı kullanabilirler.
Bence böyle düşünmek daha mantıklı yoksa güç dengeleri bayağı alt üst oluyor.

Jonin olan bir adam bir anda en en güçlü olmamalı.

Karşı koyabilecekler olmalı,kafama yattı.

Son düzenleme:

Hashirama Edo olduğu için tam gücünde değildi galiba. Madara üzerinden böyle bir muhabbet yapılmıştı. Tam gücünde olsa+Rikudo'dan mührü alsa kim bilir ne kadar güçlü olacaktı. :/

Hashirama Edo olduğu için tam gücünde değildi galiba. Madara üzerinden böyle bir muhabbet yapılmıştı. Tam gücünde olsa+Rikudo'dan mührü alsa kim bilir ne kadar güçlü olacaktı. :/
Naruto ile Sasuke güç olarak Haşirama/Madara seviyesinde değiller. Son savaşta Hagoromo'dan mühür alarak kısa zamanlı yarı tanrı oldular ve sonrasında o gücü kaybedince normal hallerine döndüler. Aslında Boruto içinde ikisi de müthiş güçlü ama o ekstra tanrı gücü olmayınca sadece güçlüler. Ama fanlara anlatamıyorsun. Nerf yediler ama yedikleri nerf mantıklı bir olaydı. Boruto'da gördüğümüz halleri gerçek halleri.

Naruto ile Sasuke güç olarak Haşirama/Madara seviyesinde değiller. Son savaşta Hagoromo'dan mühür alarak kısa zamanlı yarı tanrı oldular ve sonrasında o gücü kaybedince normal hallerine döndüler. Aslında Boruto içinde ikisi de müthiş güçlü ama o ekstra tanrı gücü olmayınca sadece güçlüler. Ama fanlara anlatamıyorsun. Nerf yediler ama yedikleri nerf mantıklı bir olaydı. Boruto'da gördüğümüz halleri gerçek halleri.
Hepsine katılıyorum da Naruto'nun normal hali sence Hashirama'yı geçememiş midir ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık