Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Luffy tamamen dengesiz bir karakter.Kata şöyle dövdü böyle dövdü diyorsunuz ama mangakaya göre luffy orada dövüşe asılmamıştı işte.Sırrı çözmeye çalışıyordu falan sonra senle işim bitti dedi.Hatta yeneceği yolu gördü ama farklı bir yol denedi.

Luffy yeri geliyor Monet'e çaresiz kalıyor yeri geliyor dünyaları deviriyor.O yanıltmasın.Belli bir seviyesi yok Mihawk yerine ona seviyesiz denmesi lazım. :D Üst limiti iç patlatma hakisiyle amiralleri geçecektir hatta önemli olan o. Sizin kastettiğiniz seviye bu sanırım.Ama öyle bile olsa ilk gördüğü yoldan geçen adam luffyi şamarlayabilir ana karakter sıkıntısı bu işte.

Çok beklersin.:fool:
Aman sanki iki güzel şey söylesen ölürsün demi. :p :p

Doğru mu anladım şuan net=sağ kol.Yonkou ya da -lar ile kapışıp daha da güçlenip wano sonu amiral seviyesine çıkar diyorsun ?
Tam üzerine bastın. Hatta şöyle diyeyim. İleri seviye görüş ile sağ kol. İleri seviye silahlanma ile Amiral. Meyve uyanışı ve Gear'ın yeni modu falan gelirse ya da insanlar Fatihin hakisinde de ileri seviye bir şey var diyorlar bunlar ilede İmparator olur.

Tam üzerine bastın. Hatta şöyle diyeyim. İleri seviye görüş ile sağ kol. İleri seviye silahlanma ile Amiral. Meyve uyanışı ve Gear'ın yeni modu falan gelirse ya da insanlar Fatihin hakisinde de ileri seviye bir şey var diyorlar bunlar ilede İmparator olur.
MFde çokça amiral vs yonko gördük. 3u de WBden çizik almadan denk dövüştü az çok. Son rage modeda arkadan saldırmayı saymazsak. Luffy de bu seviyeye gelir işte.

Önceleri MF WBnin yonko seviyesi olmadığını düşünüyordum ama son gösterimler normal yonkolarin da pek espirisi olmadığını gösterdi bana. WBnin onlardan aşağı kalır yanı yok yani.

Kaido ne? En güçlü. En güçlüyü yenen ne olur? En güçlü :d

@Marco the Phoenix Gördük tabii, o haldeki yonko pek bir şey yapamadi görüldüğü üzere. Denktiler çoğu yerde
Sakazuki ve Newgate savaşını denk gittiler diyelim. Sakazuki turp gibi Newgate hastalık, savaş sonu söylenen binlerce yara.. ile karşısında. Amiral ancak handikaplı bir imparator ile denk gider. Ayrıca tüm amiraller eşit olayına inanmıyorum. Sakazuki > Kizaru = Ryokugyu = Fujitora Filo Amirali olarak Sakazuki diğer üçünden hem serideki rolü ile hem de gücüyle daha önde. Marco, Kizaru ve Kuzan'a savaşta ayar verdiği yerler oldu. Jozu dahi kan aldı Kuzan'dan. Sakazuki ağırlığını her an korudu. Marco saldırısını tanklamanın ötesine gidemedi. Denizci tarafında İmparator seviyesine çıkacak tek adam Sakazuki'dir. Kuzanıda sayarsak bu sayı ikidir. Diğer üçü de böyle olsa seride denge menge kalmıyor zaten. Kısaca demek istediğim Sakazuki iyi iş çıkardı beyazsakal karşısında ama Fujitora ve Kizaru İmparator seviyesi adamlar değil muhtemelen Ryokugyu'da olmayacak.

Anladım eyvallah.B.haki de biraz daha ekmek yemesi şart gibi bence.K.haki de haklısın aştı.

Sakazuki ve Newgate savaşını denk gittiler diyelim. Sakazuki turp gibi Newgate hastalık, savaş sonu söylenen binlerce yara.. ile karşısında. Amiral ancak handikaplı bir imparator ile denk gider. Ayrıca tüm amiraller eşit olayına inanmıyorum. Sakazuki > Kizaru = Ryokugyu = Fujitora Filo Amirali olarak Sakazuki diğer üçünden hem serideki rolü ile hem de gücüyle daha önde. Marco, Kizaru ve Kuzan'a savaşta ayar verdiği yerler oldu. Jozu dahi kan aldı Kuzan'dan. Sakazuki ağırlığını her an korudu. Marco saldırısını tanklamanın ötesine gidemedi. Denizci tarafında İmparator seviyesine çıkacak tek adam Sakazuki'dir. Kuzanıda sayarsak bu sayı ikidir. Diğer üçü de böyle olsa seride denge menge kalmıyor zaten. Kısaca demek istediğim Sakazuki iyi iş çıkardı beyazsakal karşısında ama Fujitora ve Kizaru İmparator seviyesi adamlar değil muhtemelen Ryokugyu'da olmayacak.
Kizaru da Aokiji de WB ile savaştı. Ben amirallerde çok fark beklemiyorum. Avantajına göre aralarında farklar oluşur. Mesela WB karşısında Kizaru > Akainu >>> Aokiji şeklinde olur diye düşünüyorum. Aokiji direkt etkisiz kalıyor meyvesi ama Kizaru çok daha etkili yavaş kalan WB için. Sakazukinin son dövüşü katmiyorum, diğer denk giden dövüşleri katıyorum. İşin sonunda elbet WB 3 amiralden de bireysel anlamda güçlü patates eder en sonunda ama çokça denk gidebiliyor hepsi. Zarar da verir

Söylediğin gibi Marco da gidiyor, Goroseinin Teachi yenmek için yonkolarla beraber adını andığı kişi Marco. Umarım yonko karşısında da görürüz, biraz değeri anlaşılır. Sağ kollar da hafife alınacak kişiler değiller

Shanks'in tayfasını güç anlamında geçmek olmayabileceğini ek bir ihtimal olarak söyledim.

Shanks ve tayfasını gömeceğim hiç aklıma gelmezdi : ))

Shansk'in diğer imparatorlara karşı seviyesi ne durumda muallak. Bir tek Kiado'yu durdurduğunu biliyoruz. Nasılı meçhul.
Benn Kizaru'yu durduruyor evet ama aslında durduramıyor. Tabi Benn'in tetiğe basmak gibi bir amacının olmadığı aşikar ama dediğim gibi ihtimalleri konuşuyoruz.

Yani Luffy ve Zoro, Shanks ve Benn'i geçtiklerinde de ne kadar güçlü oldukları tartışmalı olacak. Ki benim söylediğim şey Luffy'nin KK seviyesi olmaycağı. Yonkou veya buna yakın olacağı. Doğal olarak da bunun Zoro ve Sanji'ye yansıyacağı. Wano'dan sonra 3 ayrı Luffy dövüşünün daha olacağını düşünüyorum. Aynı şekilde diğer karakterlerin de olabilir. Bu durumda seri sonu Amiral alıp almaaycağı belirsiz olan Zoro'nun Wano sonu amiral olma ihtimali çok zayıf kalıyor.

Evet ihtimal oldukça düşük. Ki ben de bunu belirtiyorum. Ama düşük olan ihtimal Luffy'nin seri sonu en fazla Yonkou gücünde olması Roger, WB gibi karakterlerin uzağında kalması. Yani 20 yaşındayken. Düşük de olsa seri içerisinde bir mantığı olan ihtimal bu. Diğerleri ihtimali gerçekleştirecek unsurlar olduğundan daha dolaylı veya seri mantığına uzak gözükmesi zaten normal. Kısaca konuda;

Yüksek ihtimalli Seri Sonu: Luffy ≥ Roger
veya
Düşük İhtimalli Seri Sonu Luffy ≤ Yonkou üzerinden sıralama yaptığımı söyleyebilirim.
Dediğim gibi senin dediğin şeyi Naruto'da da gördük. Olamaz değil. Bir de insanlar o kadar bekledikten sonra o iş biraz zor. Luffy gidecek son savaşta Akainu'yla falan dövüşecek; şahsen ana avrat söverim.

Hiç değilse Zoro'nun hedefi belli. Oden ve Ryuma diye iki adam çıkmışken ve Zoro bu arc King ayarı bir rakiple dövüşecekken Zoro'nun nihai hedefi amiral falan olamaz. Senin dediğinin olması için Zoro'nun olduğu seviyeden geri gitmesi lazım :)

MFde çokça amiral vs yonko gördük. 3u de WBden çizik almadan denk dövüştü az çok. Son rage modeda arkadan saldırmayı saymazsak. Luffy de bu seviyeye gelir işte.

Önceleri MF WBnin yonko seviyesi olmadığını düşünüyordum ama son gösterimler normal yonkolarin da pek espirisi olmadığını gösterdi bana. WBnin onlardan aşağı kalır yanı yok yani.
Aga Wb o savaşta tam anlamıyla imparator etmiyordu bunu kabul etmiyorsak anlaşamayız biz seninle tamam mal gibi işlemiş olabilir imparatorları Oda ama işlenişe bakarsak Linlin, Jimbei ile suma güreşi yapsa onu bile kaybeder.

Üye silindi 5781

Zoro'dan bir örnek daha vereyim. Senin 2. ihtimalinin tutma ihtimali olsaydı Zoro'nun adı King'le, Kaido'yla anılmazdı. Zira yk4 seviyesi birinin yk1 ya da üstünün karşısına çıkması mümkün değil.
Zoro'yu bu iki isimle anan kişi gene sensin bu arada.
Kaido'ya 1-2 slash atabilir ama madem Zoro çok dayanıklı (ki öyle kabul ediyorum kendisi Luffy'den sonra en dayanıklı kişidir.) ,
Bir çeşit Dinazor meyvesi olduğu için , meyvesi sağlam olan
Ve Obelix gibi şişmanlığın kas olduğunu belirten
kişi ile adının yanyana yazılması sizin için daha iyi olur.

Şayet King ile Zoro'nun sadece adı yanyana yazılır.
''Gereksiz'' Sanji ise yanyana yazmayı çok istediğiniz kişi ile mangada dövüşür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık