Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Bu arctan sonra Kaido ineceğine göre hasır şapkalar yeni Yonkou tayfası olacak.
Luffy en güçsüz yonkou
Zoro en güçsüz sağ kol
Sanji yc2
Hamsi yc3
Brook yc3 seviyesine yaklaşacaktır.
Geriye kalanlar da kendince gelişir. Tabi Wano arcı uzarsa ve farklı olaylar olursa tayfa beklediğimizden daha fazla gelişim gösterebilir. Göreceğiz.

Bizim tayfayı geç çoğu korsan tayfası kaptana karşı duyulan korku ile bir arada duruyor. Bu adamlar korsan değil mi? Big Mom tayfasında da Bege nova olarak ihanet etti hatta Big Mom'u öldürmeyi denedi. Kızları Chiffon, Praline, Pudding ihanet etti. Pekoms ihanet etti. Jimbe ihanet etti. Ruhunun parçaları bile Vivre Card'a tak diye ihanet ediyor :) Hadi bunları geçelim, Big Mom denize düştüğü anda kaptan kim olacak telaşına düştüler. Çok da sadık sayılmazlar ha :)
Big Mom'ın düşman eline geçtiğini düşündüklerinden öyle yaptılar ama sonunda ittifskla Wano'ya girmeyr çalıştılar. Bege kendi girdi yanılmıyorsam. Jinbe'ye de muhtemelen balıkadam adası güvenliği için güvendi . Ki haksız sayılmaz hala niye yapmadı bir şeyler şaşarım.

Kaido ise ben ikna oldum diyene alıp mevkii vermiş. Yarın bir gün Who's Who ya da Black Maria da aynını yapabilir dövüş esnasında. Ama Oven, Daifugo Who's Who kadar güçlü olmasa da sadıklardır.

Luffy = Sağkol-Amiral arası. (Sağkolları yenebilir, amiralleri epey zorlar)
Zoro = Sağkol
Sanji = Doflamingo (Yc3 mü Yc2 mi bilmiyorum, Dofy gücünde olur diye bekliyorum)

Sanji gereksizini bir kenara bırakırsak Zoro ve Lütfücük;

Wano= amiral
Elbaf= yonkou
X arc= yonkou+

Şeklinde güçlenirler. Zaten serinin bitimine de uyumlu bir güç sıralaması diye düşünüyorum.

İhtimal 1: (En Fazla [Her Karakteri Kendi içinde Değerlendirin])
Luffy - Amiral
Zoro - Sağ Kol
Sanji - Sağ Kol/ YC3
Jinbei -YC3

İhtimal 2
Sağ Kol < Luffy < Amiral
Zoro - YC4
Sanji - YC5/6

Jinbei - YC5/6

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık