Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Cexaplayayım reyix....
1-) Öyle bir koşulla ayrılmak zorunda değil. Neticede en güjlüyü yenince en güjlü olacak. Bkz; Mihawk'ın hiç Vista gibi bir adamla karşılaşmaması....
2-)Kaptan ve komutanlar arasındaki fark bariz. Bunu görmezden gelmek.....
3-)Ölümüne bir matchini gördük zaten. 2. sınıf bad tripte bir novadan yediği unutulmaz ayarı görmezden gelmen de çok hoş.....
4-)Wano'da yürüyen hikaye mi? Tüm Wano'yu karış karış yürüyen Zoro var, ama hikaye kısmı bir parça eksik sanki yaw.
5-)Nihai hedefi yonko tier olmadığı için olabilir mi?
Bilmeyen insanla X konu tartışmak da zor be reyis... Sen git @Roronoa Zoro ve @Mr. Bushido'nun Wano ile ilgili yazdığı konulara bak. Ordan işin hikayesini de Zoro'nun neden en güçlü ayrılmak zorunda olduğunu da öğrenirsin. Hee bu konudan öğrenemeyeceğin şeyler de var. Onlar için de Doğu Mavi'den başlayıp güncelle doğru yavaş yavaş gel sen :) Hani bana da yazık kral. Her şeyi anlatamam ki :bilmem:

Keşke şu zoro WCI'a gelip cracker'ı falan alsaydı. Şu an bu tartışmalar da olmazdı. Oda'nın güç dengelerine sıçıyim.:of:

Bana göre; Oda artık güç dengelerinin içine ettiğinin farkında olduğundan,daha çok edeceğini düşündüğünden, Luffy hariç kimseye vs çizmeye bir tarafı yemiyor..

Diğer yandan vs çizmek zor birşey daha yaratıcı olması lazım her seferinde yeni saldırılar teknikler vesaire eklemesi lazım bu durumun altından da kalkamayıp,kolaya kaçıyor.

Dolayısıyla millet Tayfayla Luffy arasında inanılmaz bir fark olduğuu üşünüyor haklı olarak..Ama kimse demiyor ki arada ki farkı 1 dövüş çizerek çok rahat kapatabilir eski düzene dönüş yaparız..Mesela bu arc Luffy Kaido'nun tutsağı olmaya devam etse, tüm savaş Luffy'yi kurtarma operasyonu olsa efsane arc olurdu.Ama adam bunun gibi şeyler yapmayıp,20 senedir ana karakterden farklı olmayan tüm tayfa için şimdi yan karakter muamelesi çekiyor.

Ufak tefek detaylarla milleti ters köşe yapmayı , bir halt sanıyor gerizekalı.

Bilmeyen insanla X konu tartışmak da zor be reyis... Sen git @Roronoa Zoro ve @Mr. Bushido'nun Wano ile ilgili yazdığı konulara bak. Ordan işin hikayesini de Zoro'nun neden en güçlü ayrılmak zorunda olduğunu da öğrenirsin. Hee bu konudan öğrenemeyeceğin şeyler de var. Onlar için de Doğu Mavi'den başlayıp güncelle doğru yavaş yavaş gel sen :) Hani bana da yazık kral. Her şeyi anlatamam ki :bilmem:
Sahih info barındıran manga panelleri varken kf konuları mı reyix....... Anlıyorum.

@Roronoa Zoro

Zoro hasta Killer'la kapıştı gelişim kazandı :D Kawamatsuyla da kılıç çarpıştırdı :D:D:

Luffy'de Minkle kafa kafaya çarpıştı birbirlerini ittirdiler. Luffy sınırını gördü xdxd
Hasta Killer ne ya? Hahaha. Neyse, o konuya girmeyeceğim de; Zoro o dövüşten sonra bir gelişim kazandı. Onun üstüne Kawamatsu'nun saldırısında gösterdi bunu Oda.

İnsanlar Luffy Kaido'yu tek alamaz diyip Zoro Kaido'yu keser, King'i tek alır diye sallarken ne kadar rahat.

Dayanak ne? Zoro'nun Luffy'ye denk ya da çok yakın güçte olduğu. Zoro, kendisinin yakın güçte olmasına rağmen eşiti olduğu bir adama biat ettiğini, emir alıp kaptanım dediğini düşünecek fanlara sahip. Bir fan, sevdiği karakteri tanımamayı bu kadar becerebilir. Luffy kral haki kullandığında bunu yapmasa kaptan ben olurdum diyen adam bu.

Wb Roger'a kaptanım der yani? Kaido Linlin'e.

Bir örnekte Rayleigh üzerinden veriyorlar. Rayleigh çok yakınmış Roger'a. Rayleigh Gaban ile beraber Oden'e dalalım derken Roger sırıta sırıta ayarı veriyordu Oden'e.

Rayleigh ile Zoro'nun olduğu şey çok güç sağ kol olmaları, diğerlerinin amiral alabilecek bir sağ kolu yok ama bizde Zoro ve Rayleigh bunu yapabilir.

Ama denkler filan komik kaçıyor. Her şeyden öte Zoro'ya hakaret. Onu tanıyamamak.

Bu mantık insanları ne kadar yanılttı ama hala söyleniyor. Luffy lke eşşt dşye düşünüp seksen ayrı karakteri Zoro'ya rakip diye biçtiniz. Sonuç? Pica, Carrot, Tilki, Kyoshiro, Killer ki Killer'likten çıkmış.

İnsanlar Luffy Kaido'yu tek alamaz diyip Zoro Kaido'yu keser, King'i tek alır diye sallarken ne kadar rahat.

Dayanak ne? Zoro'nun Luffy'ye denk ya da çok yakın güçte olduğu. Zoro, kendisinin yakın güçte olmasına rağmen eşiti olduğu bir adama biat ettiğini, emir alıp kaptanım dediğini düşünecek fanlara sahip. Bir fan, sevdiği karakteri tanımamayı bu kadar becerebilir. Luffy kral haki kullandığında bunu yapmasa kaptan ben olurdum diyen adam bu.

Bir örnekte Rayleigh üzerinden veriyorlar. Rayleigh çok yakınmış Roger'a. Rayleigh Gaban ile beraber Oden'e dalalım derken Roger sırıta sırıta ayarı veriyordu Oden'e.

Rayleigh ile Zoro'nun olduğu şey çok güç sağ kol olmaları, diğerlerinin amiral alabilecek bir sağ kolu yok ama bizde Zoro ve Rayleigh bunu yapabilir.

Ama denkler filan komik kaçıyor. Her şeyden öte Zoro'ya hakaret. Onu tanıyamamak.

Bu mantık insanları ne kadar yanılttı ama hala söyleniyor. Luffy lke eşşt dşye düşünüp seksen ayrı karakteri Zoro'ya rakip diye biçtiniz. Sonuç? Pica, Carrot, Tilki, Kyoshiro, Killer ki Killer'likten çıkmış.
Dayanak;
Roronoa Zoro ;););)

Luffy Zoronun hayatını kurtardığı için Zoro ona katıldı. Bir insanın hep mi yorumları yanlış olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık