Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar Güç Dengesi

Ya tamam Luffy, zoro'yu döver de şu Enies lobby yi örnek vermekten vazgeçin nolur. Luffy Eneli yendi diğerleri yenemedi demek gibi bir şey bu.

Ayrıca 2000 dourikili adamı yenince senin gücünde öyle olacak diye bir şey yok. Zoro, Sanji hatta Franky'de rakiplerini yendikten sonra ayaktaydılar.Luffy gibi zorlanmadı hiçbiri. Aynı rakipler tekrar gelse o dövüşün üstüne yine kazanırlardı.

Red-Kit

Luffy-10
Zoro-8.5
Sanji-8.2
Franky-7
Nico Robin-6.5
Chopper-6.2
Brook-6
Nami-4.5
Usopp-4

Monkey :D Luffy

Ya tamam Luffy, zoro'yu döver de şu Enies lobby yi örnek vermekten vazgeçin nolur. Luffy Eneli yendi diğerleri yenemedi demek gibi bir şey bu.

Ayrıca 2000 dourikili adamı yenince senin gücünde öyle olacak diye bir şey yok. Zoro, Sanji hatta Franky'de rakiplerini yendikten sonra ayaktaydılar.Luffy gibi zorlanmadı hiçbiri. Aynı rakipler tekrar gelse o dövüşün üstüne yine kazanırlardı.
Luffy öncesinde 10 000 adam+Bluenoyu pataklamakla uğraşmasa belki gene ekstrem zorlanmazdı Lucciye ulaşana kadar bile ölümden döndü adam

Zoronun rakibi meyveyi yeni yemişti uzman değildi birde otçul zoandi bu detaylari es geçmeyelim. Bluenodada paramecia meyvesi vardı.. Sanji ye zor anlar yaşatmisti.

Zoronun rakibi meyveyi yeni yemişti uzman değildi birde otçul zoandi bu detaylari es geçmeyelim. Bluenodada paramecia meyvesi vardı.. Sanji ye zor anlar yaşatmisti.
Yumruk atıyorlar dorouki hesaplıyorlar yani güçlerini ama bir kılıç ustası yumruk atarak gücü belirlenmez bunu da hesaba kat :/
Edit:Ben kaçtım :/

Roronoa Zoro

Hala douriki muhabbetini argümanmış gibi ısıtıp ısıtıp önümüze sunan argüman fakirleri var. Vah yavrularım :D

Lucci teknik bakımından da üstündü ama Kaku'dan. Yani Dourikilerini eşit alsak bile Lucci daha önde Kaku'dan.
Roukugan = g3 diyelim kakunun kılıç teknikleri = Zoronun kılıç teknikleri diyelim.
Luffyden g3ü al Luffy çok birşey kaybetmez yine çok güçlüdür ama Zorodan kılıçlarını al Zoro güçsüzdür.
İyi forumlar burası karışçak gibi ben cidden kaçayım :/

Roukugan = g3 diyelim kakunun kılıç teknikleri = Zoronun kılıç teknikleri diyelim.
Luffyden g3ü al Luffy çok birşey kaybetmez yine çok güçlüdür ama Zorodan kılıçlarını al Zoro güçsüzdür.
İyi forumlar burası karışçak gibi ben cidden kaçayım :/
Zoro'nun en güçlü saldırılarından birinin ismi Shishisonson ve tek kılıçla yapıyor. Bi' adamın silahını alacağım diyorsun diğerinin bi' tekniğini alacağım diyorsun ve bunları kıyaslıyorsun. Luffy'nin de ellerini al bakalım Luffy ne yapabiliyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık