Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar Güç Dengesi

Cp 9 da ki dorukiler bir nevi bizim tayfa karakterleri arasında ki güç farkını gösteriyordu. :W
Marco da belirtmiş. O dorukileri şimdi ki zamana göre güncellesek bile yine güç farkı aynıdır diye düşünüyorum.

Güç farkı olayı saçmalıktan ibaret. Hepsi farklı tekniklerde, farklı biçimlerde dövüşüyorlar. Yok o onu yenmiş, bu bunu yenmiş felan. Geçiniz.

Luffy lastik olmasa Lucci dövüş başında Luffyi yenmişti delik deşik olmuştu tamam Lucci 4000 doroukide Luffy kaç dorouki bunu bilmek gerek lastik olmasa Lucci zorlanmadan alcaktı.
Luffy 810 doroukilik adama bile g3 kullanacaktı açıkçası 3200 dorouki filandır diye düşünüyorum o bile tartışılır.

Luffy 10
iman power edition luffy 12
Zoro 9
Sanji 8.5(Okama kenposuz 7.5)
Franky 6
Shogun franky 7.5
Robin 7
Brook 6.5
Chopper 4.5
Rage mod chopper 5.5
Usopp 2.5
Nami 2

Roronoa Zoro

Tekniklerden yola çıkarsak ;

Luffy alabasta arc ta, Croco yu storm la neredeyse 10 binayı kaç kilometre alttan sürüklüyordu, Croco nun La Spada yı ( 4'lü kum bıçak saldırısı ) deldi geçti o saldırıyla

Zoro Shishi Sonson saldırısı ile mr 1 i kesmeyi başarıyor

Saldırılar arasındaki seviye farkı çok fazla, Zoro ve Luffy nin o bölümlere kadarki en güçlü saldırıları kıyaslayın

Sonrasında Cp9 arc ta ;

Luffy , en önemli atağı G3 pistol ve Jet gattling saldırılarıyla 4000 douriki+ Zoan meyveli Lucci'yi alıyor

Zoro nun ise en iyi atağı o zamanda Ashura, 2200 dourikilik Kaku+ Zoan meyveli Kaku yu alıyor

g3+ Jet Gattling , Ashura yı katlar, sadece bir tane g3 bile Ashura dan çokça güçlü

Tb arc ta Luffy , gölge kullanmadan Moria' nın 1000 gölge halini yenmiştir, orada kendini şişirip g3 balonla g2 yi birleştirip Moria ya gölgeleri kusturmuştur, Oz dan daha güçlü halini, Zoro ise Brook gölgeli Ryuma yı yenmiştir

Zoro, 1000 gölge Moria karşısında, hele Oz dan güçlü haline aynısını yapmasına imkan yok bu yüzden Luffy e bırakılıyor herşey

Luffy ile Zoro arasındaki fark Enies Lobby den bu yana dahada büyüdü, millet hala denk diyor

Luffy nin Elephant Gattling i, ada büyüklüğünde noah ı yok edecek seviyede, Zoro nun ise en güçlü saldırısı şuan 1080 P

Aradaki fark her arc açıkça belirtiliyor doğrusu

Zoro isabet edeten yani kesen tek saldırısında Kakuyu yani 2200 doroukilik bir adamı bir daha saldırmadan alıyor.
Luffy 810 doroukilik adam ile uğraşıyor yenmek için g3 kullanmaya kalkışıyor.
Bence Zoro.
İyi forumlar :/

Roronoa Zoro

Zoro isabet edeten yani kesen tek saldırısında Kakuyu yani 2200 doroukilik bir adamı bir daha saldırmadan alıyor.
Luffy 810 doroukilik adam ile uğraşıyor yenmek için g3 kullanmaya kalkışıyor.
Bence Zoro.
İyi forumlar :/
Sallama, Luffy salaklığından öyle sanıyor, g2 li 4 darbeye pert oldu Blueno, icat çıkarmayalım

g3 ün hacmi dolayısıylıda saldırı açısındanda Ashura dan çokça güçlüdür

Miyamato Musashi saygılar kardeşim :/

Alpamis

İroni yapmıştım ben :(

Luffy 10 ise Zoro 8.9 Sanji 8.2 falandır, Lucci = 4000 douriki Kaku ve Jyabura = 2100 douriki civarı, bu kıyaslama aradaki farkı gösteriyor, ondan önce Daz Bones ile Bon Clay vardı, bu ikisi bir birlerine rakip olmuşlardı ;
Crocodile - Daz Bones / Bon Clay kıyasıda aşağı yukarı Lucci - Kaku / Jyabura kıyası gibidir.
Luffy her arc en güçlü arc düşmanını yeniyor, Zoro'nun yendiği rakipler ortada, bakın mesela Lucci, Zoro paşayı tekte alıyordu, yine koysan yine rahatça alırdı o arc, bütün tayfayı katlederdi Zoro dahil olmak üzere. Bu arc'ta Zoro'nun eşleştiği adam Pica, Trebol ve Diamante ile aynı rütbede, Vergo'nun biraz gerisindeler. Luffy bu adamları Zoro'nun yenebileceğinden daha rahat indirir. Diyeceğim o ki Zoro ile Sanji güç olarak daha yakınlar, Luffy daha uzakta.

Ayrıca Oda, Zoro mu Sanji mi daha güçlü sorusuna cevap vermiyor,
-SBS
R : Eğer Zoro ve Sanji büyük bir dövüşe girseler, kim kazanırdı ? Zoro Mr.1'i yendi, Bu yüzden Zoro kazanırdı değil mi ?
O : Vaay…!!! Beni korkuttun … bir anda Eğer Zoro vs Sanji sidik yarışına girselerdi anladım…
Hey dostum, noktalama işaretlerini daha sık kullan. Ne demek istediğimi anlamışsınız umarım… tamam, sonra görüşürüz !
Bu ikisi sürekli rekabet içerisinde gösteriliyor.
Örnekler çoğaltılabilir...
Bu yorumu yaşatın her zaman ,çok doğru bir yorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık