Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hasır Şapka Korsanları vs. Savaş Lordları

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    219
Teker teker olacaksa alır, kalan lordlar vs Luffy olacaksa çok zor.
O kalanları (Yaralı Mihawk ve Dof'u da katsak bile) Kaido'nun karşısında hayal edebiliyor musun? Luffy de aynı şekilde artık zor olmaz. Ancak %100 bir Mihawk lazım o da Zoro'yu boşa bırakıyor. Ben aslında gayet insaflı eşleştirdim.

Kaido, Akainu'dan da Mihawk'tan da güçlü :) Teach konusunda katılıyorum
Tiksav Lee dostum bunu on kere yazdık. Hadi dediğin gibi Kaido o ikisinden güçlü olsun. Böyle bir durumda bile Luffy'ye karşı daha fazla şansları. Kaido tam da Luffy'nin istediği türden birisi. Dövüyor ama çok bitirici olmayan bir karakter. Bu özelliği Lucci, Katakuri de taşıyor. Luffy böyle adamları görünce 10 kere yatıyor ama gelişerek kazanıyor. Luffy bugüne kadar kaç tane bitirici karakterle savaştı ki? Kaç tane savaştan çizik almadan çıktı ki? Akainu ve Mihawk gibi karakterler Luffy'nin kolunu, bacağını alacak karakterler. Luffy henüz böyle karakterlere hazır değil. Savaş kariyeri bu yönde ilerlemedi.

Bak Smoker zaten konusunu açmış.

Tiksav Lee dostum bunu on kere yazdık. Hadi dediğin gibi Kaido o ikisinden güçlü olsun. Böyle bir durumda bile Luffy'ye karşı daha fazla şansları. Kaido tam da Luffy'nin istediği türden birisi. Dövüyor ama çok bitirici olmayan bir karakter. Bu özelliği Lucci, Katakuri de taşıyor. Luffy böyle adamları görünce 10 kere yatıyor ama gelişerek kazanıyor. Luffy bugüne kadar kaç tane bitirici karakterle savaştı ki? Kaç tane savaştan çizik almadan çıktı ki? Akainu ve Mihawk gibi karakterler Luffy'nin kolunu, bacağını alacak karakterler. Luffy henüz böyle karakterlere hazır değil. Savaş kariyeri bu yönde ilerlemedi.

Bunun gelişini üstün hakimle öngörmüştüm.. dostum katılmıyorum ya.. Kaido bitirici değil diyorsun ama Sakazuki, Mihawk gibi organ ameliyatı yapmasa da direkt Luffyi öldürdü daha ne kadar bitirici olabilir ? Luffy yatsam da kalkarım meyvesi yemiş. Ayrıca şuanki Luffynin kolunu, bacağını bölme, bir yerini vurdum mu eritme şekli yok iki karakterin de.. bir artık Mf Luffy yok. İki Luffy üç hakiyi en üst düzeyde, meyvesinde de uyanış açtı bu benim zirvem diyor çocuk. Luffy bundan sonra power up alır mı o bile belirsiz.. şuan Prime Roger, Prime Newgate'le kafa kafaya gider görelim Gear5i katılacaksın zaten

Luffy’le dövüşse akainu da hafife alıp normal magma banyosu yaptırıp bırakırdı kesin. Meigou atmazdı.

Kata mızrakla vursa ölecekti luffy. Kaido zaten öldürdü. Lucci’nin rankyaku’su direk ikiye bölebilecek bişeydi. Ana karakter ölmesin diye ona göre davranıyorlar. Bitiriciliklerinde sorun yok.

@Starrk @Tiksav Lee
Ne desek sallama oluyor artık. Oda seriyi nerelere getirdi. Bu vakitten sonra en fazla tahmin yaparız. :)

Açsanıza bir konu Güncel Luffy hangi karakteri alabilir diye. :D
Seçenekler: Güncel Garp, Güncel Sengoku, Güncel Rayleigh, BM, Kaido, Shanks, Teach, Mihawk, Kizaru, Sakazuki, Kuzan, Fujitora vb.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık