Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hasır Şapka Korsanları vs. Savaş Lordları

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    219
Takım olarak savaşacaklarsa law’ın olduğu taraf kazanır. Law+mihawk çok ölümcül bi kombo. Eşleşirlerse şöyle olur diye tahmin ediyorum:

Luffy vs mihawk
Zoro vs law
Sanji vs Dof
Jimbe vs Kuma veya hancock

Tayfanın geri kalanı kuma/hancock, moria ve crocodile üçlüsünü alamaz. Hangi dövüşler önce biterse ona göre belirlenir. Bence shicibukailerin zayıf hasırşapkaları indirmesi fazla sürmez.
Law dressrosa halinde.

farklı senaryolar farklı sonuçlar getirir , linç yemezsek iyidir :gamyon:
Luffy vs Mihawk = Luffy

Zoro vs Hancock = Zoro

Jimbei vs Doffy + Buggy = Jimbei

Sanji vs Law + Moriah = Sanji

Kuma vs Franky + Usopp = Franky + Usopp

Crocodile vs Chopper + Nami + Brook = Chopper + Nami + Brook

Moriah bütün gölgeleri Mihawk'a verse, kuma ani atakla bizimkileri ayrı düşürürse gibi çok durum va.Savaşı ön görmek çok zor bizimkiler yense bile çok zorlanırlar. Bana lordlar yonko ve tayfasından daha güçlü gibi geliyor bana hepsinin çok iyi güçleri var ama takım olarak savaşabilirler mi? Nasıl bir taktik oluştururlar?

Adam yonko ile ip atlıyor.Hala daha hesap yapılıyor.Moriah sabaha kadar gölge bassa, Croco her tarafı kurutsa, Dof her şeyi ipe çevirse yine bir şey değişmez.Luffy'nin olduğu herhangi bir güç anketinin sonucu bellidir.

hasır şapkalar patates olur. law zaten tek kesişte nami usopp chopper brook franky nico robin falan tekler. geri kalanlarda olayı bitirir. hatta belki law'ın kesmesine gerek kalmana mihawk bile tekleyebilir :D

Güncel Luffy 2 en fazla 3 lordu alır desek, Zoro ve Sanji en az birer tane alsa, Buggy zaten "lord of the zort". Jinbei de alır bir tane lord. Zoro ve Sanji kalan güçleriyle 1 tane daha indirse ... Ben ne diyorum ya korkak dörtlüyü aradan çıkaran diğerlerine dalar zaten. Luffy 3 tanesiyle aynı anda kapışsa Zoro ve Sanji 3 tanesini idare etse anca olur bu iş. Yonkou klasmanı Luffy halleder bu işi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık