Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangisinin Dünyayı Yönetmesini Yeğlersiniz?

Hangisinin Dünyayı Yönetmesini Yeğlersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    141
Mariejois'ten nadiren çıkıyorlar diye aklımda kalmış benim. Sabaody'ye gelmişlerdi bi, yıllar öncesinde de balıkadam adasına inmişti birisi. Roger zamanında da New World taraflarında Xebec'in eline düşmüştü öteki. Onun dışında farklı bir yere gittiklerine dair seri içerisinde bir bilgi hatırlamıyorum ben.
Ayrıca bu malların geleceğini öğrenip, görüp oradan mümkün olduğu kadar uzaklaşarak kendini ve sevdiklerini sağlama alabilirsin. Ama BM'den nasıl kaçacaksın sağı solu yıkarken dahi o hengamede arada kalabilirsin.

Linlin nasıl bu kadar oy aldı yahu? Balıkadam adası da Linlin'e bağlıydı durumları çok mu iyiydi? Sırf sembolünü asmak için sürekli vergi vermek zorundasın. Öyleyken bile güvende olmuyorsun yine balıkadamlar kendi kendilerini koruyordu insan korsanlara karşı.

Olur da vergiyi ödeyemezsen de direk adayı içindeki herkesle birlikte yakıyorlar.

Onu geçtim Linlin küçük bir köyü bile yönetemez yahu kendi başına çocukları olmasa. Ne dünyayı yönetmesi? :hhh:

Linlin nasıl bu kadar oy aldı yahu? Balıkadam adası da Linlin'e bağlıydı durumları çok mu iyiydi? Sırf sembolünü asmak için sürekli vergi vermek zorundasın. Öyleyken bile güvende olmuyorsun yine balıkadamlar kendi kendilerini koruyordu insan korsanlara karşı.

Olur da vergiyi ödeyemezsen de direk adayı içindeki herkesle birlikte yakıyorlar.

Onu geçtim Linlin küçük bir köyü bile yönetemez yahu kendi başına çocukları olmasa. Ne dünyayı yönetmesi? :hhh:
Kata yönetecek yine Kata.Çünkü...
Çok donanımlı :hhh::hhh:

Linlin'in yönetim şekli sıkıntlı olsa da her ırktan canlının eşit olduğu bir sistem gayet makul.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık