Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangisinin Dünyayı Yönetmesini Yeğlersiniz?

Hangisinin Dünyayı Yönetmesini Yeğlersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    141
Köpeğin tekinin gözüne batıp köle olma ihtimali mi daha yüksek yoksa azmış bir hayvanatın dişleri arasında parçalanarak ölme ihtimali mi? Kafamda net bir oran veremedim o yüzden emin değilim.

Köpeğin tekinin gözüne batıp köle olma ihtimali mi daha yüksek yoksa azmış bir hayvanatın dişleri arasında parçalanarak ölme ihtimali mi? Kafamda net bir oran veremedim o yüzden emin değilim.
Mariejois'ten nadiren çıkıyorlar diye aklımda kalmış benim. Sabaody'ye gelmişlerdi bi, yıllar öncesinde de balıkadam adasına inmişti birisi. Roger zamanında da New World taraflarında Xebec'in eline düşmüştü öteki. Onun dışında farklı bir yere gittiklerine dair seri içerisinde bir bilgi hatırlamıyorum ben.

Dünya Hükumeti'nin yönettiği yerde 50 sene sıkıntılı yaşayacağıma Linlin'in yönettiği yerde 40 sene rahat yaşamayı tercih ederim.
Yav o sıkıntılı bölgeler Yeni Dünya onlar da korsanların yüzünden öyle zaten. Tek tük de savaş lordlarının bulaştığı yerler var. Korsanlar olmasa millet takılıyo kafasına göre gösterildi yani.

Yav o sıkıntılı bölgeler Yeni Dünya onlar da korsanların yüzünden öyle zaten. Tek tük de savaş lordlarının bulaştığı yerler var. Korsanlar olmasa millet takılıyo kafasına göre gösterildi yani.
Evet ama günün birinde sıkıntı yaşamayacağının garantisi yok. Dünyadan bihaber bir cahil değilsen kelle koltukta yaşarsın yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık