Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Yıl Doğdunuz?

Doğum yılınız?

• 2006 sonrası

Kullanılan: 4 3.1%
  • 2006 2004 arası

Kullanılan: 10 7.6%
  • 2003

Kullanılan: 1 0.8%
  • 2002

Kullanılan: 11 8.4%
  • 2001

Kullanılan: 11 8.4%
  • 2000

Kullanılan: 7 5.3%
  • 1999

Kullanılan: 6 4.6%
  • 1998

Kullanılan: 7 5.3%
  • 1997

Kullanılan: 9 6.9%
  • 1996

Kullanılan: 15 11.5%
  • 1995 1993 arası

Kullanılan: 22 16.8%
  • 1992 1990 arası

Kullanılan: 14 10.7%
  • 1989 1986 arası

Kullanılan: 8 6.1%
  • 1980 1985 arası

Kullanılan: 4 3.1%
  • 1980 öncesi

Kullanılan: 2 1.5%

• Kullanılan toplam oy
    131
Dejavu oldum şu an ama senin ne yaşına ne de aklına laf yok reis Sanjiyi azaltsan 10 numara adamsın şimdilik 9.5
Bende azaltmaya çalışıyorum zaten sağolsun Oda yakında böyle giderse belki bıraktırırda bağımlılıktan kurtuluruz bizde. :D

Şaka bir yana aslında eskiden Zoroyada çok kafa yorardım ama fanlarının yüzünden az soğumadım desem yalan olur.

Son düzenleme:
Bendenazaltmaya çalışıyorum zaten sağolsun Oda yakında böyle giderse belki bıraktırırda bağımlılıktan kurtuluruz bizde. :D

Şaka bir yana aslında eskiden Zoroyada çok kafa yorardım ama fanlarının yüzünden az soğumadım desem yalan olur.
Zoro savunmak daha destekli adam hakkını veriyor

Fanlar insanı gıcık ediyor bazen çok haklısın

Bir ara öyle bir ortaya çıkmış çok eskilerde. Herif 18 yaşına geldiğinde bile ilkokullu esprisi yapılırdı.

@boaluffy

Yav abartmaya gerek yok. Bir yaş konusu açtım ki en klasik konulardan birisi. Gören de her Allahın günü bu tür şeyler açılıyor zannedecek :D
Takılıyorum ya. ciddiye alma. zaten tc mi isteseniz de vermem.

Bir ara öyle bir ortaya çıkmış çok eskilerde. Herif 18 yaşına geldiğinde bile ilkokullu esprisi yapılırdı.
Haklılar, ben olsam ben de yapardım. 15-16 yaşındakiler neyse de, haberin olmadan 12 yaşındaki çocukla One Piece tartıştığını düşünsene... Hazmedememişlerdir yani. :d

Son düzenleme:
2006 sonrası kim var la? diye soracağım ama o bile 15 yaşında oluyor yani çoğumuzun üye olduğu yaşlarda... Vay be ?

Zoro savunmak daha destekli adam hakkını veriyor

Fanlar insanı gıcık ediyor bazen çok haklısın
Ya benim sevmediğim fanlarının üstünlük takıntısı ama belki buda Zoronun tavırlarındandır. Herkez Zoro çok sağdık sağ kol felan diyor ama bana nedense az daha ilerlese Luffye ihanet edecekmiş gibi geliyor. Bide Zoronun Luffynin kararlarını ezmeye çalışmasını sevmiyorum şahsen, Luffy Sanjiyi almaya gittiğinde Zoro karşı çıktı ve Luffy gitmese Sanji ölmüştü. Zoro biraz beyaz sakalın Odene yaptığını Sanjiye yaptı gibi geldi bana, bide Luffy güçlü olmasa Kaptanı değiştirmek lazım felan dedi yani az geçse Luffyi veya ona güveni sarsılsa Usoppun Water sevenda yaptığını yapacak gibi geliyor bana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık