Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

mashiba'nın ilk haline bakın ahahahahha evrim geçirmiş resmen :D Bende yeni fark ettim ilk manga bölümlerini okurken.

İppo'nun sağlıkla ilgili bir problemi var bence.Kazuto ile yaptığı maçtan sonra uyuya kalmıştı ve Aokinin Kazuto'ya imzaladığı kağıtta Kazuto ismini görünce bu kim diye sormuştu rakibini hatırlayamamıştı.

Sağlıkla ilgili bir problemi olması imkansız, en azından boks kariyerini etkileyecek seviyede bir sağlık problemi olamaz.
O dediğin isimi hatırlayamaz çünkü o tek yiyen elemanın adı kojima hisato. Kazuto'da makunouichi ippo ile hisato'nun birleşiminden oluşan bir isimmiş, karısı çocuğumuzun ismi bu olsun diye mektup yazmış maçtan önce.

Bide uyuya kalmasının sebebi bence ring dışına çıkması, ringde ki boksör aurası gidince tamamen değişiyor ippo. 2 tonluk yumruk yedi ama ring'de tınlamadı, soyunma salonunda feleği döndü :D

mashiba'nın ilk haline bakın ahahahahha evrim geçirmiş resmen :D Bende yeni fark ettim ilk manga bölümlerini okurken.
kaşları saymazsak yakışıklı bile diyebiliriz Mashiba'ya. Bayağı değişmiş. :)

@ridiculous Sen öyle deyince aklıma başka bir animeden sahne geldi.
Bundan sonrası "Ashita no Joe" adlı animeden büyük spoiler içerir. Buton koymama rağmende uyarayım, hala okuyorsanız günah benden gitti. :D
--

Net hatırlayamasam da Joe'nın kafatası bir dövüşten sonra çatlar. Önünde Meksikalı boksör Jose Mendoza ile olan şampiyonluk müsabakası kalmıştır. İnat eder, çıkar ringe ama...
http://www.popscreen.com/v/6Unq2/Ashita-no-Joe-2-Death-of-Joe-Yabuki

Sonu benzemesin. :) (Hatırladığımı yazdım, hatam varsa affola.)

enteresan bir kapağa denk geldim

*pound for pound: farklı sikletteki boksörlerin, ayni kiloda olsalar hangisinin en iyisi olacağını ifade etmek icin kullanılan bir terimmiş.

beyler daha yayınlanmadı ceviri ve editini yapmışlar 500 küsür bölüm yayıncı grupmu ne sorun cıkarıyormuş o sorun cıkarmayı bırakırsa yayınlıcaz demişlerdi
İlk defa duyuyorum yayıncı grup dedikleri japoncadan çeviri grubu mu? Ne sorunu abicim ya gidip mangakaya da sorsunlar korsan olarak biz manganızı yayınlıcaz diye :D

Benim bildiğim mangayı seçersin çevirir editlersin. Kimsede sana sorun çıkarmaz hele yabancı grup hiç çıkarmaz. Mangaupdatesden de bakim dedim ilk 500 bölümü çeviren grup şuan zaten inactive ya neyse boşver yakın zamanda beklemeyin derim ben size.

Manga Vadisi 39. hafta güncellemesinde bu soruyu yanıtlamıştı.

"S : hajime no ıppo yu cevirecekmısınız....?
C : Yayıncı grup sorun çıkarmayı bırakırsa ilk 510 bölüm çevirildi ve editlendi."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık